şehriniz içinde Yataş Bedding bulun

Yataş Bedding hakkında ilginizi çekebilecekler..

Yataş Bedding

1976 yılında sünger fabrikası olan Süntaş'ın zaman içerisinde tesisi büyüterek süngerli yatak üretmesiyle hayata geçen Yataş, günümüzde en çok tercih edilen yatak markalarından birisidir. Türkiye'nin neredeyse bütün illerinde olan Yataş mağazaları, 1000'in üzerinde çalışanıyla sevenlerine hizmet vermektedir. Yataş Bedding ile uyku konusuna daha farklı ve bilimsel bir anlayış getiren firma, uykusuzluk çeken müşterileri için her geçen gün yatak konforu ve sağlığını daha da geliştirmektedir.

Yataş yatak, Yataş baza, Yataş yastık ve Yataş yatak başlıkları gibi geniş ürün seçeneğine sahip firma, aynı zamanda Yataş Nevresim gibi tekstil ürünlerine de sahiptir. Dahası, son yıllarda ortaya çıkan visco teknolojisiyle ürettiği Yataş visco yatak serisi ile müşteri memnuniyetini daha da yükseltmektedir.

Yataş, henüz Yataş online alışveriş sitesini açmamış olsa da, sitesinden markanın modellerini inceleyebilirsiniz.

Tiendeo ile Yataş katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Yataş kampanya ve fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Şimdi hemen üye olun!


Yataş, 1988 yılında Türkiye'de perakende mağazacılık sistemini başlatmıştır.

Firma, ayrıca Enza Home adında mobilya markasına sahiptir.

şehriniz içindeki diğer Ev ve Mobilya mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.