Yeni Gelenler / Erkek

22 gün kaldı
Kataloğu aç

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel United Colors of Benetton fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

United Colors of Benetton hakkında ilginizi çekebilecekler..

United Colors of Benetton

1963 yılında Benetton ailesi tarafından başlatılan girişim, yıllar içinde hızla büyüyerek, Benetton Group adı altında, United Colors of Benetton, Undercolors of Benetton, Sisley ve Playlife adlı 4 marka ve dünyada 6000 mağaza sahibi uluslararası bir isim oldu. 1985 yılında Türkiye pazarına giren Benetton’ın, 2014 yılı itibariyle Türkiye’de 22 ilde 66 mağazası vardır.

Kadın ve erkek giyimden, çocuk ve bebek giyim ürünlerine, iç çamaşırdan parfüme ve çanta, valiz gibi bir çok kategoride sayısız ürüne sahip olan marka, reklamlarında kullandığı farklı ırk ve renklerdeki yetişkin ve çocuklarla ürünlerini tanıtmayı ve bu şekilde insanlığa ve çevreye saygının altını her zaman çizmeyi ilke edinmiştir.

Benetton Online

tr.benetton.com sayfasında yayınladığı yeni moda trendlerinin yanı sıra Benetton, beden kılavuzu, ürün bakımı ve yıkaması hakkındaki diğer gerekli bilgileri de tüketicilere sunmaktadır.

Benetton Katalog

Benetton ürünlerini elinizde kahvenizle oturduğunuz yerden inceleyebileceğiniz Benetton katalog ve broşürlerini Tiendeo’da bulabilir, alışverişe çıkmadan almak istediklerinize karar verebilirsiniz. Ayrıca Benetton indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilir, alışverişlerinizi hesaplı bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm bu avantajlardan yararlanmak için Tiendeo’ya şimdi ücretsiz olarak üye olun!

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı