Tiendeo official website

%10 Indirim

3 gün kaldı

Çetinkaya fırsatları

En iyi Çetinkaya tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Çetinkaya indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Çetinkaya tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 2 Çetinkaya kataloğu var. En son Çetinkaya kataloğuna göz atın "%10 Indirim" Geçerli tarihler: 22/5 ile - 31/5 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo Çetinkaya
  • Logo LC Waikiki
  • Logo ZARA
  • Logo FLO
  • Logo Boyner
  • Logo Ayakkabı Dünyası

Çetinkaya hakkında ilginizi çekebilecekler..

Kıyafetten ayakkabıya, mutfak gereçlerinden elektrikli ev aletlerine kadar bir çok ürünü çeşitli marka seçenekleri ile uygun fiyatlara sunan bir markadır.

Her şey Adana'da 25 m2'lik küçük bir dükkanda, ürettiğimiz gömleklerin satışıyla başladı. Yıllarca, günde 18 saat, hiç durmadan, dinlenmeden, yılmadan yarınlara güvenle ve ümitle bakarak çalıştık. Az tükettik, çok tasarruf yaptık ve bu tasarrufun neticesinde de çok yatırım yaptık. Bir imalathane ile başladığımız noktadan, çok katlı alışveriş merkezleri zincirine, 2 adet gömlek fabrikasına ve 100'e yakın, Çetinkaya'ya bağlı şapkadan ayakkabıya kadar üretim yapan konfeksiyon fabrikalarına, günde 1 adet gömlek üretiminden yılda yaklaşık 2.500.000 adet gömlek, 1.000.000 pantolon, 100.000 takım elbise 25.000 pardösü, 25.000 kaban üretim seviyesine geldik. 1957 yılında 2 kişi ile başlattığımız işi, şirketler gurubu seviyesine getirdik. Çetinkaya'nın bugün ulaşmış olduğu seviye; inancın, azmin, kararlılığın, ülkesini sevmenin, insanlarına hizmet etme aşkının ve Çetinkaya'nın kendisine prensip edindiği ilkelerinin neticesidir.

Çetinkaya’nın bu denli rağbet görmesini sağlayansa cazip fiyatlarına ilave olarak, aktüel ürünler yelpazesinde uyguladığı indirim ve kampanyalarla bütçenize sunduğu köklü destek olur. Zengin ürün  gamı, kaliteli hizmeti ve bütçe dostu fiyatları ile beklentilerinize kusursuzca yanıt veren Çetinkaya Market’te hayatınızın en konforlu ve kazançlı alışveriş deneyimlerini yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkan cazip fiyatları indirim ve kampanyalarla taçlandırmak isterseniz; Çetinkaya aktüel ürünler bu hafta hangi sürprizleri sunuyor sorusunun yanıtını Tiendeo broşür görsellerinde bulabilirsiniz.

Çetinkaya Broşür Çeşitleri

Çetinkaya; eviniz, kendiniz, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için gerekli pek çok ihtiyacınıza hitap eden zengin ürün yelpazesini ‘ailecek alışverişin merkezi’ sloganı ile sunar. Türlü beklentilerinize yanıt veren ve farklı kategorilere dahil olan envai çeşit ürünü tek çatı altında toplayarak bütçe dostu fiyatlar eşliğinde sizlerle buluşturur. Bir Çetinkaya geleneği haline gelen indirim aktüel ürün kampanyası ve türlü promosyon aktiviteleri ise alırken kazandıran Çetinkaya Market’in sizler için hazırladığı ekstra sürprizleri oluşturur.

Çetinkaya Market, alımlarınız sırasında elde edeceğiniz kazanç fırsatlarını sosyal broşür uygulamaları ile duyurur. İstikrarlı ve düzenli bir şekilde yayınlanan broşür uygulamaları, alımlarınızda avantaj sağlayacak tüm yeni gelişmeleri en güncel haliyle takip edebilmenizi sağlar. Yalnızca ilginizi çekecek avantajlar ve ürün tanıtımlarının yer aldığı Çetinkaya Market broşür çeşitleri, kağıt broşürler ve elektronik broşürler olmak üzere iki farklı biçimde hazırlanır. Popülaritesi giderek artan, tüketici ve çevre dostu uygulamalar olarak görülen e broşür çeşitlerinin klasik broşürlere nazaran çok daha fazla fayda sağladığını söylemek yerinde olur. Tüm bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarınız ile uyumlu e-broşür görsellerini bilgiye çok daha kolay ve kesintisiz erişebilmek adına tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman kolaylıkla görüntüleyip inceleyebileceğiniz online broşür görsellerini evinizin konforunda doyasıya inceleyebilir, alışveriş programlarınızı özgürce yapabilirsiniz.

Çetinkaya, broşür tasarımları ile duyurusunu yaptığı indirim kampanyalarını ağırlıklı olarak uzun vadeli süreçler dahilinde uygular. Böylelikle haberini aldığınız tüm fiyat fırsatlarından yararlanabilmenizi ve alışveriş için müsait gün planlarınızı özgürce yapabilmenizi amaçlar. 15 günde bir yayınlanan Çetinkaya Market broşür bu hafta sepetimi hangi kazançlarla dolduracak sorusunun karlı yanıtını sürekli verebilmenizi mümkün kılar. Birbirinin ardı sıra yayınlanan Çetinkaya broşür uygulamaları, birden fazla kategoriye dahil olan ürünlerde uygulanan geniş ölçekli indirim kampanyalarından oluşur. Aktüel kataloğu tadında hazırlanan ve pek çok ihtiyacınıza tek seferde hitap eden Çetinkaya indirim broşürlerini toplu kazançlar elde edebilmek adına değerlendirebilirsiniz. 

Çetinkaya Broşürlerinde Neler Var?

Kampanyalı ürün yelpazesini birden fazla kategoride hazırlayarak geniş seçim imkanı sunan Çetinkaya, broşür görsellerinde alışverişlerinize artı değer katacak tüm güncel gelişmeleri paylaşır. Kategoriler halinde sınıflandırılan Çetinkaya broşür görsellerinde ihtiyaç ve beklentilerinize hitap eden indirimli ürünler ve yelpazeye dahil edilen yeni ürünler yer alır. İndirimli ürün listeleri ve görsellerinin yanı sıra sürpriz kampanya, promosyon ve özel taksit olanaklarına da denk gelebileceğiniz Çetinkaya indirim broşürleri, sade ve net bir dille hazırlanır. Zaman kaybı, kararsızlık, yeterince bilgi sahibi olamamak gibi olumsuz faktörleri yaşamamanız adına, tüm broşür uygulamalarında yalnızca ihtiyaç duyabileceğiniz doğru ve öz bilgilere yer verilir. Sürekli güncellenen Çetinkaya broşür yayınları arasından en güncel uygulamaya erişebilmenizi sağlayan kampanya geçerlilik tarihleri, tüm broşür kapakçıklarında belirtilir. Kredi kartı ve nakit alışveriş imkanının yanı sıra Çetinkaya’nın ayrıcalıklı hizmetleri arasında yer alan yemek kartı ile alışveriş olanağına dahil olan kart bilgileri, tüm broşür görsellerinde yer alır. Henüz Çetinkaya müşterisi değilseniz; alışveriş deneyiminizde ihtiyaç duyacağınız tüm iletişim bilgilerine de yine broşür görselleri vesilesiyle erişim sağlayabilirsiniz.

Çetinkaya Broşürleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Çetinkaya broşür uygulamaları, güvenilir markaların kaliteli ürünlerini bütçenize katkı sunan en cazip fiyatlarla alabilmenizi sağlar. İndirim ve kampanyalar dahilinde olan tüm aktüel ürünler Çetinkaya broşür görsellerinde yerini alır ve ev bütçenize katkı sağlamak üzere sizlere ulaşır. Çetinkaya broşür görsellerinde temel ihtiyaçlarınıza hitap eden ürün kalemleri ve güvenilir markaların kaliteli ürünleri yer alır. Böylelikle incelediğiniz tüm indirim kampanyalarından yararlanabilir ve sürekli anlamda kar elde edebilirsiniz. Dahası, indirimli güncel ürünler listesini e-broşür görselleri vesilesiyle takip ederek ekonomik kazanç sağlamanın ötesinde ilave avantajlar elde edebilirsiniz. Çetinkaya e-broşür, elinize geçecek kağıt broşürleri beklemek veya Çetinkaya şubesinde yaptığınız kısacık bir incelemenin ardından acele karar vermek gibi bir dizi zahmetten kurtulmanızı sağlar. 

Sizde Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olarak, tüm Çetinkaya indirim ve kampanyalarından haberdar olabilir, hesaplı bir alışveriş için avantajlardan yararlanabilirsiniz. Hemen katılın!

1957 yılında Adana’da temelleri atılan Çetinkaya, günümüzde 10 ilde 25 mağazasıyla hizmet vermektedir. Kadın ve erkek giyimden, çocuk ve bebek giyim ürünlerine, mutfak gereçlerinden elektrikli eşyalara kadar bir çok kategoride yüzlerce ürünün satışını yapan Çetinkaya mağazaları, müşteriye yıllarca en hesaplı ürünleri sağlamayı ilke edinmişlerdir.

Çetinkaya giyim ile tüketicilerini hep memnun eden firma, Mavi Jeans, Özdilek, Sinbo gibi yerli markaların yanında, Puma, Reebok, Nike gibi dünyaca ünlü markaları da bünyesinde bulundurmaktadır. Sayısız elbise modelleri ve ayakkabı modelleri ile her türlü zevk ve bütçeye uygun ürün mevcuttur.

Çetinkaya Katalog

Artık evinizden çıkmadan, mağzalara gitmeden mağaza kataloglarını inceleyebilirsiniz. Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olarak, tüm Çetinkaya indirim ve kampanyalarından haberdar olabilir, hesaplı bir alışveriş için avantajlardan yararlanabilirsiniz. Hemen katılın!