şehriniz içinde Çetinkaya bulun

Çetinkaya hakkında ilginizi çekebilecekler..

Çetinkaya

1957 yılında Adana’da temelleri atılan Çetinkaya, günümüzde 10 ilde 25 mağazasıyla hizmet vermektedir. Kadın ve erkek giyimden, çocuk ve bebek giyim ürünlerine, mutfak gereçlerinden elektrikli eşyalara kadar bir çok kategoride yüzlerce ürünün satışını yapan Çetinkaya mağazaları, müşteriye yıllarca en hesaplı ürünleri sağlamayı ilke edinmişlerdir.

Çetinkaya giyim ile tüketicilerini hep memnun eden firma, Mavi Jeans, Özdilek, Sinbo gibi yerli markaların yanında, Puma, Reebok, Nike gibi dünyaca ünlü markaları da bünyesinde bulundurmaktadır. Sayısız elbise modelleri ve ayakkabı modelleri ile her türlü zevk ve bütçeye uygun ürün mevcuttur.

Çetinkaya Katalog

Artık evinizden çıkmadan, mağzalara gitmeden mağaza kataloglarını inceleyebilirsiniz. Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olarak, tüm Çetinkaya indirim ve kampanyalarından haberdar olabilir, hesaplı bir alışveriş için avantajlardan yararlanabilirsiniz. Hemen katılın!

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.