Flora New

Uzun geçerlilik
Kataloğu aç

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Çilek Mobilya fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Ev ve Mobilya kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Ev ve Mobilya mağazaları

Çilek Mobilya hakkında ilginizi çekebilecekler..

Çilek Mobilya, 0-15 yaş arası bebek, çocuk ve gençler için mobilya üreten, Türkiye'nin en ünlü mobilya firmalarından birisidir. Çilek Mobilya katalog ve fırsatlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

1995 yılında Bursa’nın İnegöl İlçesinde kuruldu. Hızlı bir başlangıç yaparak 1996 yılında; “Çilek” markasını tescil ettirdi, ilk fuar katılımını gerçekleştirdi ve ilk ihracatını yaptı. İlk mağazasını Bursa’da açtı. Ürettiği tüm ürünleri 2 Yıl Çilek Mobilya garantisi altına aldı. İnegöl’de yeni fabrikasını kurdu. Büyümeye hızla devam eden Çilek Mobilya ilk yurt dışı mağazasını Malta’da açtı. Başarılarına bir başarı daha ekleyerek, Türk Patent Enstitüsü tarafından “Meşhur Marka” (Tanınmış Marka) olarak kabul edildi. Mobilya sektöründe en fazla ihracat yaparak “İhracat Şampiyonu” oldu. 

Çilek Mobilya, kurulduğu yıldan beri çocukların ve ebeveynlerin gözde mobilya markası haline gelmiştir. Çilek genç odasıÇilek çocuk odası ve Çilek bebek odası olmak üzere 3 kategoriye sahip olan marka, çocuklar için pilot, araba yarışçısı ya da Barbie bebek temalı mobilyalar tasarlayarak mağazalarında satışa sunmaktadır

Çilek online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Çilek Türkiye sitesi üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Tiendeo ile markanın katalog ve broşürlerini dilediğiniz gibi inceleyebilir, firma tarafından müşterileri için hazırlanan Çilek kampanya ve indirimlerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

  

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı