şehriniz içinde Çilek Mobilya bulun

Çilek Mobilya hakkında ilginizi çekebilecekler..

Çilek Mobilya

1995 yılında kurulan Çilek Mobilya, o zamandan beri çocukların ve ebeveynlerin gözde mobilya markası haline gelmiştir. Çilek genç odası, Çilek çocuk odası ve Çilek bebek odası olmak üzere 3 kategoriye sahip olan marka, çocuklar için pilot, araba yarışçısı ya da Barbie bebek temalı mobilyalar tasarlayarak mağazalarında satışa sunmaktadır. Marka, Çilek Mobilya Ankara gibi mağazalarının çoğu Türkiye'de olmakla beraber, 60'ın üzerinde ülkede, 400'den fazla satış noktasına sahiptir. 

Çilek Mobilya, hazırladığı çeşitli konseptler dışında, Çilek Mobilya ranza, Çilek Mobilya yatak, Çilek Mobilya çalışma masası gibi yüzlerce ürününü de ayrı bir şekilde satmaktadır. Böylece müşterilerinin ürünlerini kendi isteklerine göre kombinleyebilmesine olanak tanımaktadır. Bütün ürünleri içerisinde Çilek Mobilya arabalı yatak en çok rağbet gören ürünüdür.

www.cilek.com sitesi ile firma, Çilek online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Çilek Türkiye sitesi üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Tiendeo ile markanın katalog ve broşürlerini dilediğiniz gibi inceleyebilir, firma tarafından müşterileri için hazırlanan Çilek kampanya ve indirimlerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Çilek Mobilya, toplamda 60.000 m2 satış alanıyla 2.000 çalışana sahiptir.

Türkiye'deki ilk mağazası Bursa'da açılmıştır.

şehriniz içindeki diğer Ev ve Mobilya mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.