Tiendeo official website
Bültenimize kaydolun
Size sunulan Collezione fırsatlarını görüntülemek üzeresiniz.

En iyi Collezione tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Collezione indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Collezione tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki diğer mağazalar. Collezione tarafından sağlanan yeni tekliflerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, Home Store broşürü gibi Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz "%50'YE VARAN İNDİRİM" Geçerli tarihler: 10/7 ile - 25/7 tarihleri arasında geçerlidir.

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo ZARA
  • Logo H&M
  • Logo FLO
  • Logo Skechers
  • Logo Oysho
  • Logo Mango

Collezione hakkında ilginizi çekebilecekler..

Collezione

1987 yılında İstanbul'da kurulan Collezione, tek bir mağazadan, zaman içinde yakaladığı başarıyla perakende zinciri sektörüne geçiş yapmıştır. Collezione erkek ve Collezione kadın olmak üzere iki kategorisi olan marka, Collezione montCollezione pantolonCollezione gömlek ve Collezione elbise gibi oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir.

Collezione giyim, sadece kıyafet alanında sınırlı kalmamış, Collezione ayakkabı ve Collezione çanta gibi aksesuar ürünleri de üretmişir. Collezione mağazaları, tüm Türkiye'de toplamda 130'dan fazla olmakla beraber, 3.000'den fazla çalışana sahiptir.

www.collezione.com.tr sitesi ile firma, Collezione online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Tiendeo ile Collezione katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Collezione indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Collezione, İtalyanca bir kelime olup, koleksiyon anlamına gelmektedir.

Collezione, yurtdışında 21 adet mağazaya sahiptir.