İpekyol indirim ve katalog

Şehrinizdeki ve çevresindeki İpekyol ve diğer Moda fırsatları

  • Fırsatlar
Favorilenize İpekyol ekleyin
İstanbul broşürdeki İpekyoldan fırsatlar
FIRSAT
Favorilenize DeFacto ekleyin
150 TL üzeri 15 TL indirim DeFacto!
KOD

Daha fazla fırsat göster

(3)

İpekyol hakkında ilginizi çekebilecekler..

İpekyol

1986 yılında Ayaydın Grup tarafından kurulan İpekyol Giyim, zaman içinde kendini geliştirerek ve zincir mağaza oluşturma politikasını benimseyerek kendi sektörünün öncülerinden biri olmuştur. Sadece kadınlara hizmet veren firma, İpekyol kaban ve İpekyol elbise gibi giyim ürünlerinin yanında ayakkabı ve çanta gibi aksesuarürünlerine de sahiptir. Türkiye'nin bir çok ilinde mağazası bulunan İpekyol, kadınlar tarafından oldukça rağbet görmektedir.

2006 yılında Edirne'de 40.000 m2'lik fabrika inşa eden Ayaydın Grup, İpekyol ile yakaladığı başarıyı pekiştirmek için, 1997 yılında Twist, 2004 yılında ise Machka markalarını hayata geçirdi. Her üç marka da zamanla kendi segmentinde büyük başarı elde etmişlerdir.

Tiendeo ile İpekyol katalog ve broşür hizmetlerinden yararlanabilir, İpekyol indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

İpekyol, müşterileri sezon sonu ürünlerini daha uygun fiyata alabilsin diye İpekyol Outlet mağazalarını hayata geçirmiştir.

www.ipekyol.com.tr sitesi ile İpekyol online alışveriş hizmeti sağlamış,müşterilerine oturdukları yerden alışveriş yapabilme ayrıcalığı tanımıştır.

İpekyol Fabrikası, tasarımı ile 2010 yılında Aga Khan Mimarlık Ödülü’ne sahip olmuştur.

Ayaydın Grup, 2008 yılında İtalya'nın en büyük firmalarından Miroglio ile ortaklık kurmuştur.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

şehriniz içindeki en yeni
İpekyol katalogları e-postanıza gönderilsin.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy