şehriniz içinde Koton bulun

Koton hakkında ilginizi çekebilecekler..

Koton

1988 yılında Yılmaz çifti tarafından kurulan marka, kısa sürede müşterileri tarafından rağbet görmeye başlamış, zamanla İstanbul'dan diğer şehirlere, en sonunda da yurtdışına açılmıştır. Benzersiz ürün ve yaratıcılık ayrıcalığına sahip Koton giyim bünyesinde, Koton erkek ve Koton kadın başta olmak üzere, Koton çocuk ve Koton bebek gibi bir çok kategori vardır. Müşterileri tarafından öncelikle uygun fiyat ayrıcalığı için tercih edilen marka, kalitesiyle de memnun bırakmaktadır.

TÜrkiye'de toplamda 250'den fazla, yurtdışında ise toplam 25 ülkede 100'den fazla mağazası bulunmaktadır.Türkiye'de olduğu kadar yurtdışında da rağbet gören marka, mağaza sayısını arttırmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Koton online siteye sahip olmamakla beraber, Trendyol, Markafoni ve Lidyana gibi popüler online alışveriş siteleri markanın ürünlerini siz müşterileri için satışa sunmaktadır.

Tiendeo ile Koton katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Koton indirim ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Koton, yurtdışındaki ilk mağazasını Almanya'da açmıştır. 

Yurtdışı mağazalarının büyük bir çoğunluğu, Almanya ve Rusya'da bulunmaktadır.

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.