Tiendeo official website

Teklifler Lacoste

Uzun geçerlilik

  Lacoste fırsatları

  En iyi Lacoste tekliflerini mi arıyorsunuz?

  En büyük Lacoste indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Lacoste tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 1 Lacoste katalog var. En son Lacoste kataloğuna göz atın "Teklifler Lacoste" Geçerli tarihler: 12/10 ile - 12/10 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

  Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo Çetinkaya
  • Logo LC Waikiki
  • Logo ZARA
  • Logo FLO
  • Logo Boyner
  • Logo Ayakkabı Dünyası

  Lacoste hakkında ilginizi çekebilecekler..

  Lacoste

  1933 yılında Fransa'da kurulan Lacoste, yıllar içerisinde ikonikleşmiş timsah sembolü ile birlikte dünya çapında en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Lacoste bayan, Lacoste erkek ve Lacoste çocuk kategorilerine sahip olan marka, Lacoste tişört ve Lacoste gömlek başta olmak üzere, Lacoste mont ve Lacoste kazak gibi bir çok ürüne sahiptir. Son yıllarda çıkardığı Lacoste Live markası ile, daha genç kesime hitap etmeyi planlamış, ünlü tasarımcılarla çalışarak, ortaklaşa işler yapmıştır.

  Bugün dünya çapında 1000'in üzerinde olan Lacoste mağazaları, sadece hazır giyime yer vermekle kalmamış, Lacoste çanta, Lacoste ayakkabı ve Lacoste gözlük gibi aksesuar ürünleri de üretmiştir. Dahası, kozmetik sektörüne de girerek, Lacoste parfüm ile bu alandaki başarısını da kanıtlamıştır.

  Tiendeo ile Lacoste katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Lacoste indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

  www.lacoste.com.tr ile Lacoste online sitesini açan marka, müşterilerine oturdukları yerden alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

  Firma, Lacoste Outlet mağazası ile sezon sonu ürünlerini daha uygun fiyatlara satmaya başlamış, herkesin Lacoste kalitesine ulaşabilmesini amaçlamıştır.

  Lacoste Polo, markanın ikonik ürünüdür.

  Marka, ünlü simgesi olan timsah sembolünü, yaratıcısı Rene Lacoste'un takma adından almaktadır.