Tiendeo official website

Teklifler New Balance

Uzun geçerlilik

  New Balance fırsatları

  En iyi New Balance tekliflerini mi arıyorsunuz?

  En büyük New Balance indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da New Balance tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 1 New Balance katalog var. En son New Balance kataloğuna göz atın "Teklifler New Balance" Geçerli tarihler: 12/10 ile - 12/10 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

  Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo Çetinkaya
  • Logo LC Waikiki
  • Logo ZARA
  • Logo FLO
  • Logo Boyner
  • Logo Ayakkabı Dünyası

  New Balance hakkında ilginizi çekebilecekler..

  New Balance

  1906 yılında Boston'da kurulan New Balance, ilk olarak ayakkabı tabanı üreterek başlamış, zamanla kendisini geliştirerek ayakkabı üretimiyle yola devam etmiştir. New Balance bayan, New Balance erkek ve New Balance çocuk olmak üzere 3 kategoriye sahip olan marka, Türkiye'de açtığı New Balance mağazaları ile herkese ulaşmayı hedeflemiştir. 

  New Balance spor ayakkabı üretmekle kalmamış, şort, eşofman ve tişört gibi hazır giyim ürünleri de üretmiştir. Dahası, New Balance çanta ve aksesuar üreterek, bu alandaki yetkinliğini de kanıtlamıştır.

  www.newbalance.com.tr ile New Balance online sitesini açmış, müşterilerine oturdukları yerden alışveriş yapabilme imkanı sağlamıştır.

  Tiendeo ile New Balance katalog ve broşürlerini inceleyebilir, New Balance kampanya ve New Balance indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

  Marka, 1925 yılında Boston koşu kulübü için tasarladığı ayakkabılarıyla büyük üne kavuştu.

  New Balance, modellerine isim vermek yerine numaralandırmayı tercih etmiştir.