şehriniz içinde Sportive bulun

Sportive hakkında ilginizi çekebilecekler..

Sportive

Kökeni 1980'li yılların sonuna dayanan ve ilk mağazasını 2005'te açan Sportive, 10 yıldır Türkiye'nin en çok tercih edilen spor mağazalarından biri olmuştur. 2000 m2'lik alanı ile Sportive Merter ilk mağazasıdır. Zamanla Sportive İstanbul, Sportive Ankara başta olmak üzere Sportive mağazaları, tüm Türkiye'de toplamda 20'in üzerine çıkmıştır.

Nike, Adidas, Puma, The North Face, Columbia, New Balance, Lacoste, Tiger, Converse, Asics, Skechers ve Quiksilver gibi bir çok markayı bünyesinde toplayan marka, Sportive eşofmanSportive mont, Sportive kazak, Sportive şort, Sportive pantolon gibi yüzlerce ürüne sahiptir. Hazır giyim ürünlerinin yanında, Sportive çanta ve ayakkabı gibi aksesuar ürünlerine de mağazalarında yer vermektedir.

www.sportive.com.tr ile Sportive online sitesi hizmete açılmış, müşterilerin hem ürünleri inceleyebilmesi, hem de online olarak satın alabilmesi sağlanmıştır. Türkiye'deki en büyük online spor mağazası olma özelliği de taşımaktadır.

Sportive Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin onlarca kaliteli markaya daha uygun fiyatlarla sahip olmasını sağlamıştır.

Sportive ve Umbro olmak üzere kendi üretimi olan iki markaya sahiptir.

Toplam mağaza alanı 20.000 m2'dir.

şehriniz içindeki diğer Spor mağazaları

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.