Tiendeo official website

Nike'24 Yaz

12 gün kaldı

  En iyi Sportive tekliflerini mi arıyorsunuz?

  En büyük Sportive indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Sportive tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 1 Sportive katalog var. En son Sportive kataloğuna göz atın "Nike'24 Yaz" Geçerli tarihler: 7/7 ile - 31/7 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

  Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo ZARA
  • Logo H&M
  • Logo FLO
  • Logo Skechers
  • Logo Oysho
  • Logo Mango

  Sportive hakkında ilginizi çekebilecekler..

  Sportive

  Kökeni 1980'li yılların sonuna dayanan ve ilk mağazasını 2005'te açan Sportive, 10 yıldır Türkiye'nin en çok tercih edilen spor mağazalarından biri olmuştur. 2000 m2'lik alanı ile Sportive Merter ilk mağazasıdır. Zamanla Sportive İstanbul, Sportive Ankara başta olmak üzere Sportive mağazaları, tüm Türkiye'de toplamda 20'in üzerine çıkmıştır.

  Nike, Adidas, Puma, The North Face, Columbia, New Balance, Lacoste, Tiger, Converse, Asics, Skechers ve Quiksilver gibi bir çok markayı bünyesinde toplayan marka, Sportive eşofmanSportive mont, Sportive kazak, Sportive şort, Sportive pantolon gibi yüzlerce ürüne sahiptir. Hazır giyim ürünlerinin yanında, Sportive çanta ve ayakkabı gibi aksesuar ürünlerine de mağazalarında yer vermektedir.

  www.sportive.com.tr ile Sportive online sitesi hizmete açılmış, müşterilerin hem ürünleri inceleyebilmesi, hem de online olarak satın alabilmesi sağlanmıştır. Türkiye'deki en büyük online spor mağazası olma özelliği de taşımaktadır.

  Sportive Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin onlarca kaliteli markaya daha uygun fiyatlarla sahip olmasını sağlamıştır.

  Sportive ve Umbro olmak üzere kendi üretimi olan iki markaya sahiptir.

  Toplam mağaza alanı 20.000 m2'dir.