Bunlar da ilginizi çekebilir

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Ayakkabı Dünyası fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

Ayakkabı Dünyası hakkında ilginizi çekebilecekler..

Ayakkabı Dünyası

Akbacakoğlu Grubu tarafından 1996 yılında hayata geçirilen Ayakkabı Dünyası, çok markalı satış stratejisi ve büyük metrekarelerdeki mağazalarıyla bu sektörün öncüsü olmuştur. Ayakkabı Dünyası Ankara ve Ayakkabı Dünyası İzmir başta olmak üzere Türkiye'de toplamda 30'dan fazla mağazası  bulunmaktadır. Ayakkabı Dünyası mağazaları, her yıl 2 milyondan fazla ayakkabı satışı yapmaktadır.

Ayakkabı Dünyası modelleri bir çok ünlü markadan oluşmaktadır. Ürünlerini kategorilendirerek ihtiyaca uygun ürünlerin bulunmasını kolaylaştırmış,  müşterilerinin istedikleri ürüne daha rahat ulaşmasını sağlamıştır. Dahası Ayakkabı Dünyası Outlet mağazaları ile müşterilerine sezon sonu ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığı tanımaktadır.

Firma, www.ayakkabidunyasi.com.tr sitesi ile Ayakkabı Dünyası online alışveriş hizmetini sağlamakta, müşterilerine oturdukları yerden alışveriş yapabilme imkanı tanımaktadır.

Tiendeo ile Ayakkabı Dünyası katalog ve broşür hizmetlerinden faydalanabilir, Ayakkabı Dünyası indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Ayakkabı Dünyası, ayakkabı modelleri dışında çanta ve cüzdan gibi aksesuar ürünlerinin de satışını gerçekleştirmektedir.

Online alışverişlerde 100 TL ve üzeri harcamalarda kargo ücretini Ayakkabı Dünyası karşılamaktadır.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı