Tiendeo official website
Bültenimize kaydolun
Size sunulan Ayakkabı Dünyası fırsatlarını görüntülemek üzeresiniz.

En iyi Ayakkabı Dünyası tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Ayakkabı Dünyası indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Ayakkabı Dünyası tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki diğer mağazalar. Ayakkabı Dünyası tarafından sağlanan yeni tekliflerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, LC Waikiki broşürü gibi Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz "YAZ EVLERI" Geçerli tarihler: 13/6 ile - 28/6 tarihleri arasında geçerlidir.

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo ZARA
  • Logo H&M
  • Logo FLO
  • Logo Skechers
  • Logo Oysho
  • Logo Boyner

Ayakkabı Dünyası hakkında ilginizi çekebilecekler..

Ayakkabı Dünyası

Akbacakoğlu Grubu tarafından 1996 yılında hayata geçirilen Ayakkabı Dünyası, çok markalı satış stratejisi ve büyük metrekarelerdeki mağazalarıyla bu sektörün öncüsü olmuştur. Ayakkabı Dünyası Ankara ve Ayakkabı Dünyası İzmir başta olmak üzere Türkiye'de toplamda 30'dan fazla mağazası  bulunmaktadır. Ayakkabı Dünyası mağazaları, her yıl 2 milyondan fazla ayakkabı satışı yapmaktadır.

Ayakkabı Dünyası modelleri bir çok ünlü markadan oluşmaktadır. Ürünlerini kategorilendirerek ihtiyaca uygun ürünlerin bulunmasını kolaylaştırmış,  müşterilerinin istedikleri ürüne daha rahat ulaşmasını sağlamıştır. Dahası Ayakkabı Dünyası Outlet mağazaları ile müşterilerine sezon sonu ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığı tanımaktadır.

Firma, www.ayakkabidunyasi.com.tr sitesi ile Ayakkabı Dünyası online alışveriş hizmetini sağlamakta, müşterilerine oturdukları yerden alışveriş yapabilme imkanı tanımaktadır.

Tiendeo ile Ayakkabı Dünyası katalog ve broşür hizmetlerinden faydalanabilir, Ayakkabı Dünyası indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Ayakkabı Dünyası, ayakkabı modelleri dışında çanta ve cüzdan gibi aksesuar ürünlerinin de satışını gerçekleştirmektedir.

Online alışverişlerde 100 TL ve üzeri harcamalarda kargo ücretini Ayakkabı Dünyası karşılamaktadır.