şehriniz içinde Kiğılı bulun

Kiğılı hakkında ilginizi çekebilecekler..

Kiğılı

1960 yılında Bingöl'de Abdullah Kiğılı'nın kumaş ticareti ile başlayan serüveni, 1969 yılında İstiklal'de ilk mağazasını açmasıyla bugün kendisini en çok tercih edilen erkek giyim firmaları arasına sokmuştur. Kiğılı Ankara gibi Türkiye'de toplamda 52 ilde 150'in üzerinde olan Kiğılı mağazaları, yurtdışında da 6 ülkede faliyet göstermektedir.

Kiğılı takım elbise, Kiğılı gömlek, Kiğılı mont ve Kiğılı ceket gibi bir çok kategoride yüzlerce ürüne sahip olan marka, özellikle çalışan erkekler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Dahası marka, yeni evlenecekleri de düşünmekte, Kiğılı damatlık koleksiyonuyla sevenlerine bir çok damatlık seçeneği sunmaktadır.

www.kigili.com sitesi ile firma, Kiğılı online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Kiğılı Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Kiğılı kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

Kiğılı, hazır giyim sektörüne pantolon ve gömlek üreterek girmiştir.

Yurt içinde 50'den fazla ilde yurt dışında 6 ülkede toplam 20.000 m2'nin üzerinde faaliyet göstermektedir.

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.