Tiendeo official website

Fall Winter

Uzun geçerlilik

  En iyi Kiğılı tekliflerini mi arıyorsunuz?

  En büyük Kiğılı indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Kiğılı tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 1 Kiğılı katalog var. En son Kiğılı kataloğuna göz atın "Fall Winter" Geçerli tarihler: 6/11 ile - 7/11 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

  Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo ZARA
  • Logo H&M
  • Logo FLO
  • Logo Skechers
  • Logo Oysho
  • Logo Mango

  Kiğılı hakkında ilginizi çekebilecekler..

  Kiğılı

  1960 yılında Bingöl'de Abdullah Kiğılı'nın kumaş ticareti ile başlayan serüveni, 1969 yılında İstiklal'de ilk mağazasını açmasıyla bugün kendisini en çok tercih edilen erkek giyim firmaları arasına sokmuştur. Kiğılı Ankara gibi Türkiye'de toplamda 52 ilde 150'in üzerinde olan Kiğılı mağazaları, yurtdışında da 6 ülkede faliyet göstermektedir.

  Kiğılı takım elbise, Kiğılı gömlek, Kiğılı mont ve Kiğılı ceket gibi bir çok kategoride yüzlerce ürüne sahip olan marka, özellikle çalışan erkekler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Dahası marka, yeni evlenecekleri de düşünmekte, Kiğılı damatlık koleksiyonuyla sevenlerine bir çok damatlık seçeneği sunmaktadır.

  www.kigili.com sitesi ile firma, Kiğılı online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

  Kiğılı Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Kiğılı kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

  Kiğılı, hazır giyim sektörüne pantolon ve gömlek üreterek girmiştir.

  Yurt içinde 50'den fazla ilde yurt dışında 6 ülkede toplam 20.000 m2'nin üzerinde faaliyet göstermektedir.