Tiendeo official website
Bültenimize kaydolun
Size sunulan Ali Pehlivanoğlu fırsatlarını görüntülemek üzeresiniz.

En iyi Ali Pehlivanoğlu tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Ali Pehlivanoğlu indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Ali Pehlivanoğlu tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Ali Pehlivanoğlu tarafından sağlanan yeni tekliflerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, Seç Market broşürü gibi Süpermarketler kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz "Seç Market katalog" Geçerli tarihler: 7/12 ile - 12/12 tarihleri arasında geçerlidir.

Diğer Süpermarketler katalogları

  • Logo BİM
  • Logo A101
  • Logo Şok Market
  • Logo Migros
  • Logo Happy Center
  • Logo Kim Market

Ali Pehlivanoğlu hakkında ilginizi çekebilecekler..

Gıdadan temizlik ürünlerine, kırtasiyeden kişisel bakım ürünlerine bir çok alanda çeşitli marka ve ürün sunan süpermarket zinciridir.

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu ilk mağazasını Ege'nin incisi İzmir’in Üçkuyular semtinde hizmete açmıştır. İlerleyen yıllarda tüketicinin ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde karşılamak amacıyla şube sayısını hızla arttırmıştır.

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu

Pehlivanoğlu Marketçilik olarak, Ege bölgesi ve çevresinde bölgenin en seçkin kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Zincir mağazalarda yeni Gold konsept ile hizmet vermeye başlamıştır. Gold konsept fiyat politikası zincir mağaza fiyat politikasıyla aynı tutarak, marketçiliğin geldiği en üst noktayı tüketicileriyle buluşturmayı hedeflemektedir. En yeni teknolojileri kullanarak çevre dostu mağazacılık anlayışını benimsemektedir. Hedefi yakın zamanda tüm mağazalarını bu konsepte göre uyarlamaktır.

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu ana iş kolu olan marketçiliğin yanı sıra 1994’de Tire’de Besiciliğe başlamış olup her yıl yatırımları arttırarak. 2016 yılı yatırımları arasında yer verdiği Organik ve serbest gezen tavuk ve yumurta üretimi hizmetlerine başlamıştır.

Pehlivaoğlu market kataloglarını incelemek için artık kalkıp markete gitmenize gerek yok. Tiendeo sayfamızda Pehlivanoğlu insert ve broşürlerini en güncel halleriyle bulabilir, ücretsiz olarak üye olarak bildirimlere kaydolarak tüm indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  

Tiendeo'yu takip et

facebooktwitter

Tiendeo uygulamasını indir

Tiendeo uygulamasını indirTiendeo uygulamasını indir

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı |
Çerezleri yönet