Bültenimize kaydolun
Size sunulan Ali Pehlivanoğlu fırsatlarını görüntülemek üzeresiniz.

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Ali Pehlivanoğlu fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Süpermarketler kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Süpermarketler mağazaları

Ali Pehlivanoğlu hakkında ilginizi çekebilecekler..

Gıdadan temizlik ürünlerine, kırtasiyeden kişisel bakım ürünlerine bir çok alanda çeşitli marka ve ürün sunan süpermarket zinciridir.

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu ilk mağazasını Ege'nin incisi İzmir’in Üçkuyular semtinde hizmete açmıştır. İlerleyen yıllarda tüketicinin ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde karşılamak amacıyla şube sayısını hızla arttırmıştır.

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu

Pehlivanoğlu Marketçilik olarak, Ege bölgesi ve çevresinde bölgenin en seçkin kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Zincir mağazalarda yeni Gold konsept ile hizmet vermeye başlamıştır. Gold konsept fiyat politikası zincir mağaza fiyat politikasıyla aynı tutarak, marketçiliğin geldiği en üst noktayı tüketicileriyle buluşturmayı hedeflemektedir. En yeni teknolojileri kullanarak çevre dostu mağazacılık anlayışını benimsemektedir. Hedefi yakın zamanda tüm mağazalarını bu konsepte göre uyarlamaktır.

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu ana iş kolu olan marketçiliğin yanı sıra 1994’de Tire’de Besiciliğe başlamış olup her yıl yatırımları arttırarak. 2016 yılı yatırımları arasında yer verdiği Organik ve serbest gezen tavuk ve yumurta üretimi hizmetlerine başlamıştır.

Pehlivaoğlu market kataloglarını incelemek için artık kalkıp markete gitmenize gerek yok. Tiendeo sayfamızda Pehlivanoğlu insert ve broşürlerini en güncel halleriyle bulabilir, ücretsiz olarak üye olarak bildirimlere kaydolarak tüm indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı