Tiendeo official website

Haftalık Broşür

3 gün kaldı

  En iyi Ali Pehlivanoğlu tekliflerini mi arıyorsunuz?

  En büyük Ali Pehlivanoğlu indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Ali Pehlivanoğlu tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 1 Ali Pehlivanoğlu katalog var. En son Ali Pehlivanoğlu kataloğuna göz atın "Haftalık Broşür" Geçerli tarihler: 20/5 ile - 31/5 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

  Diğer Süpermarketler katalogları

  • Logo Happy Center
  • Logo Migros
  • Logo Çağrı Market
  • Logo BİM
  • Logo A101
  • Logo Namlı Hipermarketleri

  Ali Pehlivanoğlu hakkında ilginizi çekebilecekler..

  Gıdadan temizlik ürünlerine, kırtasiyeden kişisel bakım ürünlerine bir çok alanda çeşitli marka ve ürün sunan süpermarket zinciridir.

  Pehlivanoğlu Şirketler Grubu ilk mağazasını Ege'nin incisi İzmir’in Üçkuyular semtinde hizmete açmıştır. İlerleyen yıllarda tüketicinin ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde karşılamak amacıyla şube sayısını hızla arttırmıştır.

  Pehlivanoğlu Şirketler Grubu

  Pehlivanoğlu Marketçilik olarak, Ege bölgesi ve çevresinde bölgenin en seçkin kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Zincir mağazalarda yeni Gold konsept ile hizmet vermeye başlamıştır. Gold konsept fiyat politikası zincir mağaza fiyat politikasıyla aynı tutarak, marketçiliğin geldiği en üst noktayı tüketicileriyle buluşturmayı hedeflemektedir. En yeni teknolojileri kullanarak çevre dostu mağazacılık anlayışını benimsemektedir. Hedefi yakın zamanda tüm mağazalarını bu konsepte göre uyarlamaktır.

  Pehlivanoğlu Şirketler Grubu ana iş kolu olan marketçiliğin yanı sıra 1994’de Tire’de Besiciliğe başlamış olup her yıl yatırımları arttırarak. 2016 yılı yatırımları arasında yer verdiği Organik ve serbest gezen tavuk ve yumurta üretimi hizmetlerine başlamıştır.

  Pehlivaoğlu market kataloglarını incelemek için artık kalkıp markete gitmenize gerek yok. Tiendeo sayfamızda Pehlivanoğlu insert ve broşürlerini en güncel halleriyle bulabilir, ücretsiz olarak üye olarak bildirimlere kaydolarak tüm indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.