şehriniz içinde Hakmar bulun

Hakmar hakkında ilginizi çekebilecekler..

Hakmar

Hakmar Gıda’nın temelleri 1954 yılında Sivas’ta atılmış, 2007 yılında ise İstanbul’da ilk mağaza açılmıştır. Kısa sürede tüketicinin benimsediği bir marka haline gelen markanın felsefesi müşteriye en uygun fiyatlı ürünleri sunabilmek ve aynı zamanda kaliteden ödün vermemektir.

Hakmar mağazalarında gıdadan temizlik ürünlerine, kozmetikten kırtasiyeye kadar bir çok kategoride yüzlerce ürün seçeneği ile hesaplı alışveriş garantileniyor.

Hakmar Katalog

Hakmar aktüel ürünlerini içeren Hakmar broşür ve kataloglarını artık Tiendeo sayfamızda güncel olarak bulabilir, alışverişe çıkmadan önce, istediğiniz yerden alışveriş listenizi hazırlayarak mağazaya ne istediğinizi bilerek gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra, size en yakın Hakmar mağazasını görebilir, Hakmar indirim ve kampanyalarını takip edebilirsiniz. Tiendeo’ya ücretsiz olarak hemen üye olun!

şehriniz içindeki diğer Süpermarket mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.