Bültenimize kaydolun
Size sunulan Seyhanlar fırsatlarını görüntülemek üzeresiniz.

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Seyhanlar fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Süpermarketler kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Süpermarketler mağazaları

Seyhanlar hakkında ilginizi çekebilecekler..

Her türlü gıda, temizlik ve kırtasiye ürünlerinin satışını gerçekleştiren süpermarket zincirlerindendir.

 

Seyhanlar Marketçilik, kaliteli ve sağlıklı ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak için kurulmuştur. Müşterilerin mağazadan memnun ayrılmaları en temel ilkesidir. En geniş ürün çeşitliliğini sağlar. Mağazaların ve çalışanların temizliğine ve hijyenine her zaman dikkat eder. Köklü bir kurum olarak müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için hem personeli, hem mağazaları yeniliyor ve geliştiriyor, hem de personellerine eğitim veriyor.

 Seyhanlar Market mağazaları çok geniş ürün yelpazesiyle market sektöründeki büyüklüğünü uzun yıllardır korur. Öncelikle broşürler sade ve açıklayıcı niteliktedir. Ürünlerin görselleri aslıyla bire bir şekilde broşürde yer alır. Seyhanlar Market broşüründe yer alan ürünler gıdadan kozmetiğe, temizlik malzemelerine, ev tekstiline kadar her türlü çeşidi barındırır. Haftalık olarak gelen birbirinden çeşitli aktüel ürünler de bu broşürlerde detaylı olarak yer alır. Seyhanlar Broşürde temel olarak bir markette bulunabilecek ürünlerden daha fazlası vardır.Şarküteri indirimleri, kuru gıda, hayvansal ürünler, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri ve indirimleri broşürlerde detaylı olarak bulunur.

Son güncel Seyhanlar market katalog ve broşürlerini artık Tiendeo’da bulabilir, size en yakın mağaza ve çalışma saatlerini bilgisini alabilirsiniz. Tiendeo’ya ücretsiz üye olarak, favori mağazalarınızın bildirimlerine üye olabilir ve tüm fırsatları yakalayabilirsiniz. Hemen üye olun!

   

Diğer Süpermarketler fırsatları

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı