Tiendeo official website

Seyhanlar katalog

Bugün yayınlandı

En iyi Seyhanlar tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Seyhanlar indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Seyhanlar tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 7 Seyhanlar kataloğu var. En son Seyhanlar kataloğuna göz atın "Seyhanlar katalog" Geçerli tarihler: 24/5 ile - 8/6 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Süpermarketler katalogları

  • Logo Happy Center
  • Logo Migros
  • Logo Çağrı Market
  • Logo BİM
  • Logo A101
  • Logo Namlı Hipermarketleri

Seyhanlar hakkında ilginizi çekebilecekler..

Her türlü gıda, temizlik ve kırtasiye ürünlerinin satışını gerçekleştiren süpermarket zincirlerindendir.

 

Seyhanlar Marketçilik, kaliteli ve sağlıklı ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak için kurulmuştur. Müşterilerin mağazadan memnun ayrılmaları en temel ilkesidir. En geniş ürün çeşitliliğini sağlar. Mağazaların ve çalışanların temizliğine ve hijyenine her zaman dikkat eder. Köklü bir kurum olarak müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için hem personeli, hem mağazaları yeniliyor ve geliştiriyor, hem de personellerine eğitim veriyor.

 Seyhanlar Market mağazaları çok geniş ürün yelpazesiyle market sektöründeki büyüklüğünü uzun yıllardır korur. Öncelikle broşürler sade ve açıklayıcı niteliktedir. Ürünlerin görselleri aslıyla bire bir şekilde broşürde yer alır. Seyhanlar Market broşüründe yer alan ürünler gıdadan kozmetiğe, temizlik malzemelerine, ev tekstiline kadar her türlü çeşidi barındırır. Haftalık olarak gelen birbirinden çeşitli aktüel ürünler de bu broşürlerde detaylı olarak yer alır. Seyhanlar Broşürde temel olarak bir markette bulunabilecek ürünlerden daha fazlası vardır.Şarküteri indirimleri, kuru gıda, hayvansal ürünler, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri ve indirimleri broşürlerde detaylı olarak bulunur.

Son güncel Seyhanlar market katalog ve broşürlerini artık Tiendeo’da bulabilir, size en yakın mağaza ve çalışma saatlerini bilgisini alabilirsiniz. Tiendeo’ya ücretsiz üye olarak, favori mağazalarınızın bildirimlerine üye olabilir ve tüm fırsatları yakalayabilirsiniz. Hemen üye olun!