Tiendeo official website

LEZZETIN DEV HALI

10 gün kaldı

  En iyi TerraPizza tekliflerini mi arıyorsunuz?

  En büyük TerraPizza indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da TerraPizza tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 1 TerraPizza katalog var. En son TerraPizza kataloğuna göz atın "LEZZETIN DEV HALI" Geçerli tarihler: 20/5 ile - 4/6 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

  Diğer Süpermarketler katalogları

  • Logo Happy Center
  • Logo Migros
  • Logo Çağrı Market
  • Logo BİM
  • Logo A101
  • Logo Namlı Hipermarketleri

  TerraPizza hakkında ilginizi çekebilecekler..

  TerraPizza

  1995 yılında İzmir'de kurulan Pizza Pizza, ilk şubesini açmış ve zamanla ünlenerek franchising sistemi ile Türkiye'nin her yerine ulaşmayı hedeflemiştir. Pizza Pizza İzmir başta olmak üzere, Türkiye genelinde toplamda 200'ün üzerinde şubesi bulunmaktadır. Sadece İzmir'de 37 adet şubeye sahiptir.

  Pizza Pizza menüler, uzun yıllardır sevenleri tarafından oldukça ilgi görmektedir. Pizza Pizza Siesta ve Pizza Pizza Taraftar gibi menülere sahip olan marka, her geçen gün menülerine bir yenisini eklemektedir.

  www.pizza.com.tr sitesi ile firma, Pizza Pizza online sipariş hizmetini kullanıma açmış, müşterilerinin oturdukları yerden sipariş verebilmesini sağlamıştır.

  444 0 500 telefon hizmeti ile firma, Pizza Pizza Sipariş Hattı kurmuş, telefonla sipariş verme dönemini başlatmıştır.

  Pizza Pizza, İzmir Torbalı'da 12.000 m2'lik bir fabrikaya sahiptir.

  Firmanın Irak'ta 7 tane şubesi bulunmaktadır.