Güncel Katalog

6 gün kaldı
Kataloğu aç

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Yunus Market fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Süpermarketler kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Süpermarketler mağazaları

Yunus Market hakkında ilginizi çekebilecekler..

Yunus Market et, süt, içecek, temizlik ürünleri ve bir diğer bir çok kategoride geniş ürün yelpazesine ve uygun fiyatlara sahip süpermarket zinciridir.

Bir aile şirketi olarak ticari geçmişi 1989 yılına dayanan Yunus Market İşletmeleri Tic. A. Ş.'nin "Yunus Marketler Zinciri" markasıyla perakende sektörüne girişi 1995 yılındadır. Ankara merkezli olarak Ayhan ailesi tarafından kurulan Yunus Marketler Zinciri asıl büyüme trendini 1998 yılında hizmete açtığı Etimesgut mağazasıyla yakalamıştır.

Yunus Marketler Zinciri, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden gıda, temizlik, kişisel bakım ve nonfood kategorilerinde ürünün satışını, müşteri merkezli alışveriş mekanlarında, hijyen ve sağlık kurallarına uygun hizmet anlayışı ile en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Gıda kategorisi içerisinde yer alan kasap, şarküteri, unlu mamul ve manav ürünlerinde de kalite standartları belgelerle tescillenmiş, günlük / taze ve lezzetli ürünleri müşterilerine "Yunus" güvencesi ile sunmaktadır.

Tezgahlarda  gramajlı olarak müşterilere sundukları manav, kasap, unlu mamul ve şarküteri ürünlerinde kalite standartlarını en üst seviyede tutmaya çalışıyor. Bundan dolayı da özellikle kasap ve unlu mamul reyonlarında kendi tesislerinde  imal edilen ürünleri sizlere sunuyor.

Tiendeo ile markanın katalog ve broşürlerini dilediğiniz gibi inceleyebilir, firma tarafından müşterileri için hazırlanan Yunus Market kampanya ve indirimlerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı