Tiendeo official website

Yunus Market katalog

Bugün yayınlandı

En iyi Yunus Market tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Yunus Market indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Yunus Market tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 9 Yunus Market kataloğu var. En son Yunus Market kataloğuna göz atın "Yunus Market katalog" Geçerli tarihler: 18/7 ile - 2/8 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Süpermarketler katalogları

  • Logo BİM
  • Logo Migros
  • Logo Happy Center
  • Logo A101
  • Logo Çağrı Market
  • Logo Şok Market

Yunus Market hakkında ilginizi çekebilecekler..

Yunus Market et, süt, içecek, temizlik ürünleri ve bir diğer bir çok kategoride geniş ürün yelpazesine ve uygun fiyatlara sahip süpermarket zinciridir.

Bir aile şirketi olarak ticari geçmişi 1989 yılına dayanan Yunus Market İşletmeleri Tic. A. Ş.'nin "Yunus Marketler Zinciri" markasıyla perakende sektörüne girişi 1995 yılındadır. Ankara merkezli olarak Ayhan ailesi tarafından kurulan Yunus Marketler Zinciri asıl büyüme trendini 1998 yılında hizmete açtığı Etimesgut mağazasıyla yakalamıştır.

Yunus Marketler Zinciri, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden gıda, temizlik, kişisel bakım ve nonfood kategorilerinde ürünün satışını, müşteri merkezli alışveriş mekanlarında, hijyen ve sağlık kurallarına uygun hizmet anlayışı ile en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Gıda kategorisi içerisinde yer alan kasap, şarküteri, unlu mamul ve manav ürünlerinde de kalite standartları belgelerle tescillenmiş, günlük / taze ve lezzetli ürünleri müşterilerine "Yunus" güvencesi ile sunmaktadır.

Tezgahlarda  gramajlı olarak müşterilere sundukları manav, kasap, unlu mamul ve şarküteri ürünlerinde kalite standartlarını en üst seviyede tutmaya çalışıyor. Bundan dolayı da özellikle kasap ve unlu mamul reyonlarında kendi tesislerinde  imal edilen ürünleri sizlere sunuyor.

Tiendeo ile markanın katalog ve broşürlerini dilediğiniz gibi inceleyebilir, firma tarafından müşterileri için hazırlanan Yunus Market kampanya ve indirimlerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!