Adıyaman içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Adıyaman

adıyamanTürkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan, doğasını, geçmiş tarihi kalıntılarını hala günümüze kadar koruyan Adıyaman, kentin içinde saklı kalan bütün noktalarıyla keşfedilmeyi bekliyor. İster Nemrut Dağı gibi doğal güzellikleri, ister alışveriş olanaklarıyla büyüleneceksiniz. Kent merkezinde bulunan tarihi çarşıya, Oturakçı pazarına gidip, yöreye ait hediyelik eşyaları alabilir, sokaklarında gezinmenin keyfine varabilirsiniz.

Adıyamanda ünlü alışveriş merkezleri olmamasına rağmen, merkezde bulunan Gölbaşı gibi caddelerde yok yok. Mavi, Koton, LC Waikiki, Rodi Mood, Gold, Levis, Collezione gibi sektöründe tanınmış mağazaların yeni sezon ürünlerini rahatlıkla bulabilir, ayrıca caddede bulunan çeşitli butiklerden size özel parçaları alıp, alışverişin tadını arkadaşlarınız veya ailenizle doya doya çıkarabilirsiniz.    

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.