Afyonkarahisar içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Afyonkarahisar içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Afyonkarahisar

afyonkarahisarTürkiye’nin Ege Bölgesi’nde bulunan Afyonkarahisar, Tarihi değerleri ve doğal güzellikleriyle göze çarpan bir şehir. Turizm bölgelerinden biri olan kentte; termaller, tarihi eserler, doğal güzellikler derken alışverişi de atlamayın deriz. Merkezinde bulunan tarihi çarşıda dolaşırken, tarihi gezerek yaşamanın yanı sıra, çok sayıda esnaftan alışveriş yapabilirken, yürüyüş mesafesinde olan Teknosa, YKM, Rodimood gibi populer mağazalara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Alışverişinizi hızlı ve pratik bir şekilde yapmak isterseniz; Afyon Afium alışveriş merkezini size tavsiye ederiz. Outlet mağazalarında yerli yabancı Adidas, Teknosa, Benetton, Beymen, Koton, Defacto, LCW, Mavi gibi birbirinden ünlü mağazadan yeni sezon ya da outlet indirimli ürünler bulurken, zamanı unutarak aileniz veya sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenin tadına varacaksınız.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.