Aksaray içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Aksaray içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Aksaray

aksarayTürkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Aksaray, tarihi kentleri, yer altı şehirleri, vadileriyle ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunarken, alışverişiyle de ziyaretçilerini büyüler. Kuyumcular çarşısı, kapalı çarşı gibi tarihi çarşıları dolaşıp, tarihi gezerek deneyimlerken, taşpınar halıları gibi ünlü yöresel eşyaları alma fırsatı verir ve merkezde bulunan Colins, Yards gibi populer mağazalara bu noktalardan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Zaman kaybetmeden kolay ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmak isterseniz, Efor AVM herkese hitap eden zengin mağaza içeriğiyle, alışveriş yapan her kesimi büyüler. Buralarda; Teknosa, LCW, Defacto, Mavi, U.S Polo, Kemal Tanca, English Home gibi yerli yabancı tanınmış mağaları bir arada bulabilir, kendinize ya da sevdiklerinize doya doya alışveriş yapıp, çok keyifli bir gün geçirebilirsiniz.   

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.