Antakya içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Antakya içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Antakya

antakyaMedeniyetler şehri olarak adlandırılan Antakya, Türkiye’nin güneyinde bulunan bir kentimizdir. St. Pierre Kilisesi, Hatay Arkeoloji müzesi, Titus tüneli tarihiyle ziyaretçlerini etkileyen yerlerden yalnızca birkaçıdır. Antakya'ya gelip, tarihi uzun çarşıyı gezmeden dönmek olmaz. İstanbul’daki Kapalıçarşı’nın bir benzeri gibi düşünebileceğimiz Uzun Çarşı’nın geçmişi kent kadar eski. Geleneksel Antakya el işçiliğinden, yemeklerine, giyimden, teneke işçiliğine kadar her türlü mesleğin icrasını burada görebilirsiniz.

Merkezde bulunan Atatürk caddesi ve Saray caddesi alışveriş tutkunları için çok keyifli ve çok tercih edilen caddeler. Buralarda Mavi, Levi’s, Polo Garage gibi ünlü markaların dışında çeşitli butikleri de bulabilirsiniz. Yaz kış rahatlığıyla çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden Prime Mall ve Palladium Avm yerli yabancı Boyner, Mango, Koton, H&M, Mavi, İpekyol, Twist gibi mağazaları bulmanızın yanında alternatif yemek tercihleri de sunmaktadır.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.