Aydın (Aydın) içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Aydın (Aydın) içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Aydın (Aydın)

aydın

Aydın

Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Aydın, Kuşadası ve Didim gibi önemli turizm merkezlerine ev sahipliği yaparken, görebileceğiniz pek çok tarihi ve doğal zenginliği barındırır.

Aydın’da Gezilecek Yerler

Antik kentler, müzeler, tatil beldeleri derken alışverişi yapmayı unutmayın. Halı, kilim, mücevherat gibi eşyalar satan butiklerden özel hediyeler alabileceğiniz gibi, Adnan Menderes Bulvarı gibi caddelerde; MaviNikeTeknosa gibi ünlü markaları da bulabilirsiniz. Güvercinada Kalesi, Aydın Arkeoloji Müzesi, Altınkum Plajı görmeden dönme diyebileceğimiz yerler arasındadır.

Şehrin Önemli Alışveriş Merkezleri

Alışverişinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmak isterseniz; Kuşadası AVM, Kuşadası, Forum Avm, Orta, Novada Outlet AVM, Söke, Forum Aydın AVM, Aydın Merkez gibi birbirinden ünlü İpekyol, Mavi, U.S Polo, Mudo, DefactoBoynerLCWKotonNikeFlo gibi yerli yabancı markayı bu AVM’lerde bulabilir, yeni sezondaki ürünleri keşfedip, aileniz ya da sevdiklerinizle doya doya vakit geçirebilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.