Balıkesir içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Balıkesir içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Balıkesir

balıkesir

Balıkesir

Balıkesir ili, Türkiye Cumhuriyeti'nin Marmara Bölgesi'nin Güney Marmara Bölümü'nde, topraklarının bir kısmı ise Ege Bölgesi'nde yer alan, hem Marmara hem de Ege Denizi'ne kıyısı bulunan bir ildir. 

Balıkesir’de Gezilecek Yerler

Atatürk Kültür Parkı ( Merkez), Değirmen Boğazı Piknik Alanı (Merkez), Alibey(Cunda) Adası, Altınkum Plajı (Avşa), Rahmi Koç müzesi görmeden dönme diyebileceğimiz yerler arasındadır.

Şehrin Önemli Alışveriş Merkezleri

Alışverişinizi pratik ve konforlu bir şekilde yapmak isterseniz, Balıkesir'de bulunan Altınoluk Molida AVM, Liman Bandırma AVM, Novada Edremit AVM, Olivecity Outlet AVM, Yaylada Balıkesir AVM gibi merkezler, aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz mekanlar. TwistİpekyolAdidas, Hotiç, Koton, English Home, Teknosa gibi çok sayıda yerli yabancı çeşitli kategoride mağazadan alışveriş yapabilir, gününüzü doya doya sevdiklerinizle gezerek geçirebilirsiniz.  

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.