En popüler Balıkesir fırsatları

Size özel

Top mağazalar

Balıkesir içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Balıkesir

balıkesir

Hem Marmara hem de Ege Denizi’ne kıyısı olan Balıkesir, Anadolu’nun güzide şehirlerinden birisidir. Her bir karışı tarihi kokan şehri, Şadırvanı ve Saat Kulesini görmeden, Cunda Adası’na gitmeden dönmeyin deriz. Gelelim kalabalık, ünlü markaların da yer aldığı ünlü caddelerine. Balıkesir şehir merkezinde yer alan Milli Kuvvetler Caddesi ve Anafartalar Caddesi şehrin alışveriş noktaları. Buralarda LC Waikiki, Rodi Mood, Polo Garage gibi ünlü giyim firmalarının yanı sıra çeşitli butiklere de rastlayabilirsiniz.

Alışverişinizi pratik ve konforlu bir şekilde yapmak isterseniz, Balıkesir'de bulunan Balıkesir Yaylada ve Yaşa Outlet Avm gibi merkezler, aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz mekanlar. Twist, İpekyol, Adidas, Hotiç, Koton, English Home, Teknosa gibi çok sayıda yerli yabancı çeşitli kategoride mağazadan alışveriş yapabilir, gününüzü doya doya sevdiklerinizle gezerek geçirebilirsiniz.  

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.