Batman içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Batman içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Batman

batmanTürkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan, Dicle’nin aktığı topraklarda zengin tarihi geçmişini koruyan Batman, bini aşkın mağarasıyla, tarihsel anıtlarıyla bir doğa harikası kenttir. Batman’ın doğal güzellikleri bir yana, alışverişi bir yana. Turgut Özal Bulvarı gibi merkezi caddeler, kentlilerin çok tercih ettiği alışveriş noktaları. Buralarda; Kiğılı, LC Waikiki, Defacto gibi ünlü markaları ve yöreye ait özel butikleri bulabilir, şehrin sokaklarında keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Şehri gezip, görürken alışveriş merkezlerini de atlamayın deriz. Batman Park alışveriş olanaklarıyla yediden yetmişe herkesin isteklerini rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir AVM. İçerisinde Boyner, İpekyol, Hotiç, Defacto, Mavi, Madame Coco, Watsons gibi çeşitli kategoride yerli yabancı mağazadan alışveriş yapabilir, ailenizle doya doya vakit geçirebilirsiniz. 

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.