En popüler Çanakkale fırsatları

Size özel

Top mağazalar

Öne çıkan ürünler

Çanakkale içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Çanakkale

çanakkaleAvrupa ile Asya kıtalarını birbirinden ayıran ve kendi adıyla anılan boğazın kıyısında kurulan kent, Türkiye’nin kuzeybatısında Gelibolu yarımadası ile Biga yarımadası toprakları üzerinde yer almaktadır. Çanakkale şehitleri anıtı, Gelibolu yarımadası, Bozcaada gitmeniz gereken yerlerden sadece birkaçı.

Demircioğlu Caddesi ve Çarşı Caddesi Çanakkalede alışveriş için tercih edilen başlıca yerler olup, buralarda LC Waikiki, mavi, koton gibi mağazaları bulabilirsiniz. Caddede bulunan kafe ve restaurantlarda yemek ya da kahve molası verebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Caddede alışverişin yanı sıra rahatlığıyla çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden 17 Burda Avm tek ama çok iyi bir seçenek. Benetton, Mavi, Zara, Mango, İpekyol, ADL, H&M, Koton Twist, Mudo gibi yerli yabancı mağazalarda son sezon ürünleri kolaylıkla bulabilirken, yemek katında her damak zevkine uygun yemekler bulabilir ya da sinemada keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

Çerezlerin kullanımı sayesinde Tiendeo'yu sürekli geliştiriyoruz. Göz atmaya devam ederek kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Detayları göster