Çorum içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Çorum

ÇorumHitit’lere 450 sene boyunca başkentlik yapan Çorum, Türkiye’nin Orta Karadeniz Bölümü’nde yer alır. Tarihi bu kadar eskiye dayanan şehrin, İskilip sokaklarında gezip, yaylarını görmeden dönmeyin deriz. Ağaç oyma işleri, ayakkabısıyla ünlü olan sokaklarda sevdiklerinize ve kendinize hediyeler alabilir, yöreye ait ünlü bakır işlerine raslayabilir ve bunların yanında tarihi güzelliğine doyabilirsiniz.
Ünlü alışveriş merkezlerinin olmadığı Çorum, buna rağmen alışverişiyle çok rahat ve konforlu alışveriş yapabileceğiniz bir şehir. Gazi Caddesi, Bahabey Caddesi, İnönü Caddesi gibi noktalarda, Defacto, LC Waikiki, Colins, Journey, Mavi, Levis, Teknosa gibi yerli yabancı tanınmış ya da butik mağazaya sokakların çeşitli yerlerinde rastlayabilir, alışverişinizi caddede bulunan kafelerden yemek yiyerek ya da çayınızı içerek tamamlayabilirsiniz.  

 

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.