Edirne içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Edirne içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Edirne

EdirneTürkiye’nin Marmara Bölgesinde yer alan Edirne, 100 yıla aşkın süre Osmanlı Devleti’ne başkentlik yapmıştır. Tarihi yerleri, antik kentleri, yemekleriyle kendine özgü bir güzelliğe sahip olan kentin, tarihi çarşılarını gezmek, gezinize renk katacaktır. Ali Paşa Çarşısı'nın otantik mekanlarını gezip görürken, çok rahat hediyelik eşyalar bulabilir, merkezde bulunan Saraçlar Caddesi'ne rahatlıkla yürüyebilir ve buralarda Teknosa, Flo gibi ünlü markayı bulabilirsiniz.
Alışverişinizi şehrin kalabalık ve gürültüsü arasında yapmak istemiyorsanız, Margi Outlet konforlu ve pratik bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlayan bir merkez. Burada; LCW, Mavi, Defacto, Mudo, İpekyol, Colins, ADL, Loft, U.S. Polo, Kiğılı, Penti gibi sektöründe tanınmış mağazanın yeni sezon veya outlet ürünlerini bulabilir, kendinize veya sevdiklerinize çok keyifli alışveriş yaparak, gününüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.