Erzurum içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Erzurum içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Erzurum

erzurum


Bölgesel bir idari merkezi olma niteliği taşıyan Erzurum, bu özelliği ile yakın çevrelerinden önemli bir ziyaret trafiği oluşturur. Coğrafi konumunun uygun ve elverişli olması, alışveriş merkezlerinin de önemli noktalar olmasını sağlamış. Forum Erzurum ve Palerium AVM ulaşım rahatlığının yanı sıra, iç mekanın ferah olmasıyla çok konforlu alışveriş yapmanızı sağlar. Boyner, LC Waikiki, Nike, Koton, Benetton gibi yerli yabancı çok sayıda mağazayı bu merkezlerde bulabilirsiniz.


Kapalı mekanlarda vakit geçirmek yerine şehrin caddelerini, tarihi mekanlarını görüp alışveriş yapmak isterseniz, Cumhuriyet Caddesini alışveriş severlere tavsiye ederiz. Burada Teknosa, Arçelik gibi mağazaları gezebilir, Taşhan’da Erzurum’a özgü yarı değerli taş olan Oltu Taşı'nın altın ve gümüşle çeşitli kombininden oluşan tasarımlarını satın alabilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.