Tiendeo official website

En iyi fırsatlar ve indirimler

Bugün yayınlandı

En iyi Biçen Market tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Biçen Market indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Biçen Market tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 11 Biçen Market kataloğu var. En son Biçen Market kataloğuna göz atın "En iyi fırsatlar ve indirimler" Geçerli tarihler: 18/7 ile - 2/8 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Süpermarketler katalogları

  • Logo BİM
  • Logo Migros
  • Logo Happy Center
  • Logo A101
  • Logo Çağrı Market
  • Logo Şok Market

Biçen Market hakkında ilginizi çekebilecekler..

Gıdadan temizlik malzemelerine kadar bir çok kategoride ürün çeşitliliği sunan süpermarketlerdendir.

Biçen; İhsan Biçen ve Sinan Biçen tarafından 1992 yılında kurulmuştur. 1999 yılında Tepeüstü mağazasının açılması ile büyüme dönemi başlamıştır. Taze ürün gruplarındaki müşteri memnuniyetini fiyat politikasındaki tercih sebebi ve müşterinin değerinin farkına varan hizmet anlayışı sonucu, büyüme döneminde bir çok mağaza açmıştır.

Açılışından bugüne kaliteli, taze ve güvenilir ürün anlayışı ile hizmet veren Biçen market, geniş bir hedef kitleye hitap eder. Kişilerin başta gıda gereksinimleri olmak üzere temizlik, kozmetik ve banyo malzemelerine olan gereksinimleri kapsayan ürünler sunar. Geniş ürün yelpazesi, ekonomik fiyat seçenekleri ile indirim oranlarının yer verildiği broşürlerde sergilenir. Kullanıcı memnuniyeti önceliği ile çalışan Biçen market belirli dönemlerde aktüel broşürler çıkartır. Aktüel broşürler genel olarak haftalık bazda hazırlanır. Haftada bir veya iki kez güncellenen  broşürlerde ürün listeleri ile beraber fiyatlar da güncellenir. Devamlı olarak yenilenen ürünler arasında farklı ürün gruplarına ait malzemeler bulunur. Biçen broşür kişilerin gündelik ve genel ihtiyaçlarına kapsamlı olarak cevap vermeyi hedefler. Gerek indirim oranları gerekse yenilenen ürün çeşitliliği kişilere her seferinde farklı bir imkan sağlar. Birey ve ailelerin haftalık bütçelerine uygun alışveriş sağlayan Biçer düzenlediği indirim broşürlerini iki ayrı şekilde kişilere ulaştırır. Online e-broşür ve kağıt baskılı broşürler olmak üzere iki farklı yöntemi de kullanarak ulaşım ağını genişletir.

Biçen Broşürlerinde Neler Var?

Biçen mağazaları çok geniş ürün yelpazesiyle market sektöründeki büyüklüğünü uzun yıllardır korur. Öncelikle broşürler sade ve açıklayıcı niteliktedir. Ürünlerin görselleri aslıyla bire bir şekilde broşürde yer alır. Biçen market broşüründe yer alan ürünler gıdadan kozmetiğe, temizlik malzemelerine, ev tekstiline kadar her türlü çeşidi barındırır. Haftalık olarak gelen birbirinden çeşitli aktüel ürünler de bu broşürlerde detaylı olarak yer alır. Biçen Broşürde temel olarak bir markette bulunabilecek ürünlerden daha fazlası vardır.Şarküteri indirimleri, kuru gıda, hayvansal ürünler, temizlik malzemeleri,kişisel bakım ürünleri ve indirimleri broşürlerde detaylı olarak bulunur. Haftalık olarak gelen aktüel ürünler ise genellikle marketlerde bulunabilecek ürünlerden farklı olarak ve kısıtlı stoklarla gelir. Biçen market güncel broşürde yer alan birbirinden farklı ürünleri haftalık olarak günceller. Sıklıkla gelen kamp sandalyeleri çok uygun fiyatlarla alıcıya sunulur. Ayrıca baharın gelişiyle başlayan çiçek ekimleri için görsel olarak şık ve çok uygun fiyatlara farklı boyutlarda saksılar bulunur. Farklı renk seçenekleriyle broşürde sıklıkla yerini alan stoklarla sınırlı seyahat bavulları da kaçırılmaması gereken ürünlerdendir. Boyut olarak kullanıcıları zorlamayacak ve sağlam dış yapısıyla uzun yıllar kullanıma uygun bir üründür. Yine yaz mevsiminde en çok sevilen etkinliklerden olan piknikler için de farklı renk seçenekleriyle 32 parça piknik setleri sık sık gelir.

Biçen market insert ve broşürlerini artık Tiendeo sayfamızda bulabilir, ücretsiz üye olarak kişisel bildirimlerinizi oluşturabilir ve böylece size en yakın mağaza ve alışveriş merkezlerindeki fırsat ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Tiendeo ile artık tüm alışverişleriniz kazançlı!