En popüler İnegöl fırsatları

Size özel

Top mağazalar

İnegöl

inegölBursa’nın en kalabalık şehri olan İnegöl, önemli ulaşım yolları üzerinde olmasıyla modern sanayi kenti haline gelmiştir. Parkları, geniş caddeleri, alışveriş merkezleri ile modern bir ilçedir. Böylesine keyifli bir ilçede alışverişe doymayacaksınız. Altay caddesi, LCW, Mavi gibi sektöründe populer markaların yanında, çeşitli butikleri de bulabileceğiniz, güzel vakit geçirebileceğiniz noktalar arasında.

Zaman kaybetmeden kolay ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmak isterseniz, İnegöl AVM herkese hitap eden zengin mağaza içeriğiyle, alışveriş yapan her kesimi büyülüyor. Açık alandan oluşan bu alışveriş merkezinde sokakta alışveriş hissine kapılıp, Teknosa, LCW, Defacto, KotonMavi, U.S Polo, Sarar, YKMEnglish Home gibi yerli yabancı tanınmış mağazayı bir arada bulabilir, kendinize ya da sevdiklerinize doya doya alışveriş yapıp, çok keyifli bir gün geçirebilirsiniz.


Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.