En popüler İskenderun fırsatları

Size özel

İskenderun içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

İskenderun

İskenderunAmanos dağları ile Akdeniz’in masmavi berrak suları arasında bir sahil bandında yer alan İskenderun, Hatay’ın bir ilçesidir. Eşsiz doğal güzellikleri, yemyeşil yaylaları, tarihi, denizi derken şehre büyülenecek ve alışverişinizi zevkle yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Merkezde bulunan Atatürk Bulvarı Caddesi’nde Benetton, Nike, Teknosa gibi sektöründe tanınmış mağazaların yanı sıra çeşitli butiklere de rastlayabilir, zevkle gezebilirsiniz.

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden bunaldıysanız veya hava şartları sokaklarda alışveriş yapmanıza engel şekildeyse, İskenderun Prime Mall alışveriş merkezini size tavsiye ederiz. Burada; LCW, Mavi, İpekyol, Mango, Defacto, Colins, Batik, Mudo, Penti, Adidas gibi yerli yabancı çok sayıda mağazanın yeni sezon ürünleri bulabilir, hem kendinize hem sevdiklerinize doya doya alışveriş yaparak, çok keyifli bir gün geçirebilirsiniz. 

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.