Isparta içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Isparta içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Isparta

ispartaAkdeniz Bölgesi’nin güzel illerinden biri olan Isparta, Halılarıyla ve mis gibi kokan gülleriyle tanınmış bir kenttir. Göller Bölgesi’nde bulunan şehrin ister tarihi, ister doğal güzellikleriyle büyüleneceksiniz. Isparta’ya gitmişken gül ürünleri almadan dönmek olmaz. Mimar Sinan Caddesi’nde gül tesbihinden, gül kremine kadar gülle yapılmış ürünleri bulabilir, caddede bulunan yöresel butiklerden ya da Defacto, Collezione, Teknosa gibi tanınmış markalardan alışveriş yapabilirsiniz.

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden bunaldıysanız Iyaş Park alışveriş merkezini size tavsiye ederiz. Burada; LCW, Mavi, İpekyol, Twist, Defacto, Colins, Batik, Sarar, Hotiç, Penti gibi yerli yabancı çok sayıda mağazanın yeni sezon ürünleri bulabilir, hem kendinize hem sevdiklerinize doya doya alışveriş yaparak, çok keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.