Kahramanmaraş bölgesindeki en iyi İndirimler

Size özel

Top mağazalar

Kahramanmaraş içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Kahramanmaraş

kahramanmaras

Eski adıyla Maraş olarak bilinen Kahramanmaraş, Türkiye’nin Güneydoğu bölgesinde yer alır. Çok sayıda kültüre ev sahipliği yapmış olan şehrin tarihi çarşısını tavsiye ederiz. Bu çarşıda, tarihi gezerek yaşamanın yanı sıra, çok sayıda esnaftan, bakırdan tutun baharatçıya kadar her türlü aradığınız şeyi bulabilirsiniz. Yürüyüş mesafesinde olan Azerbaycan caddesine gidebilir, caddede Seven Hill, Teknosa gibi tanınmış markaların yanında, butik mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz.


Ailecek rahat alışverişiyle çok tercih edilen alışveriş merkezleri ise size önerimiz. Bölge’nin ilk ve tek AVM’si olan Kahramanmaraş Piazza,kolay ulaşımıyla kentlilerin ilgi odağı olmuş bile. Burada; Adidas, İpekyol, Mudo, Twist, Mango, Koton, H&M, Gratis gibi çok sayıda kategoride, yerli yabancı mağazadan yeni sezon ürünleri bulabilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.