En popüler Karabük fırsatları

Size özel

Karabük içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Karabük

KarabükTürkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Karabük, Safranbolu evleri ve antik kentleriyle bilinen bir turizm cennetidir. Turizmin yoğun olduğu Safranbolu’da, hediyelik eşyaların ve el sanatlarının üretildiği dükkanlara uğramanızı öneriririz. Çarşı bölgesi sokaklarında hediyelik eşya dükkanları ve çeşitli butikleri bulabilirken, şehir merkezinde bulunan Defacto, Deichmann gibi tanınmış markalardan da alışveriş yapabilirsiniz.

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden bunaldıysanız Kares AVM ve Onel AVM gibi alışveriş merkezlerini size tavsiye ederiz. Her kesimden kişinin güzel vakit geçireceği merkezlerde; Defacto, Penti, Flo, Deichmann, Tefal gibi yerli yabancı çok sayıda mağazanın yeni sezon ürünleri bulabilir, hem kendinize hem sevdiklerinize doya doya alışveriş yaparak, çok keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.