Kütahya içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Kütahya içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Kütahya

KütahyaTürkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Kütahya, geçmişinde Hititler başta olmak üzere birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış bir kenttir. Tarihi yerleri, yöresel lezzetlerinin yanında, alışveriş olanaklarıyla alışveriş severler için bir cennettir. Kentin merkezinde yer alan, şehrin simgesi haline gelmiş caddelerde alışverişe doyamayacaksınız. Cumhuriyet Caddesi, Zafer Meydanı gibi noktalarda; Defacto, LC Waikiki, Teknosa gibi mağazaları bulabilir, sokaklarda çok keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Festiva Outlet, Sera AVM, Sultan AVM gibi alışveriş merkezlerini ise, daha hızlı ve konforlu alışveriş yapmak isteyenlere önerebiliriz. Bu merkezlerde; US Polo, Mavi, Defacto, LC Waikiki, Adidas, Bimeks gibi çeşitli kategoride yerli yabancı mağazadan, yeni sezon ürünlerini bir arada bulabilir, arkadaşlarınız ya da ailenizle doya doya bir gün geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz.     

 

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.