Malatya içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Malatya içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Malatya

malatya


Anadolu’nun Yukarı Fırat bölgesinde bulunan Malatya, alışveriş severler için mutlaka görülmesi gereken şehirlerdendir. Ünlü el dokuması perdeleri, halı ve kilimleriyle, usta ellerden çıkma bakır mutfak eşyaları, alabileceğiniz hediyelik eşyalardan birkaçı. Merkezdeki İnönü Kapalı çarşısı, Bakırcılar çarşısı alışveriş için önemli noktalar arasında olup, İnönü caddesi, Atatürk caddesi gibi şehrin önemli merkezlerinde ise Mavi, İpekyol, Kiğılı gibi ünlü markalara rastlayabilirsiniz.


Şehrin tek ama kalitesinden ödün vermeyen alışveriş merkezi Malatya Park, kentlilerin kısa sürede çok tercih ettiği alışveriş noktası haline gelmiş durumda. İçerisinde bulunan Mudo, YKM, Adidas, Mavi, Koton, Bernardo, Batik gibi yerli yabancı çok sayıda mağazada, istediğiniz yeni sezon ürünlerini rahatlıkla bulabilir, gününüzü çok keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.