Tiendeo official website
  • Logo Migros
  • Logo BİM
  • Logo A101
  • Logo Şok Market
  • Logo CarrefourSA
  • Logo Bizim Toptan

Manisa şehrinde hangi teklifleri bulabilirim?

Tiendeo'da Manisa şehrindeki favori mağazalarınız tarafından sunulan en iyi indirimleri keşfedin. Migros, BİM, A101 el ilanlarına bakın ve indirimleri kaçırmayın. Tiendeo'da şu anda Manisa şehrinde ve 461 mağazada 151 aktif kataloğumuz var.

Manisa

manisa

Manisa

Manisa ili Ege Bölgesindeki iller arasında İzmir ilinden sonra en büyük olan ikinci şehirdir.  

Manisa’da Gezilecek Yerler

Manisa şehri Sultaniye üzümü ve şifalı olan mesir macunu ile meşhurdur. İzmir şehrine yakın olması ile çok hızla gelişen bir şehirdir. Manisa’da düzenlenen Cirit Festivali ve Mesir Festivali ünlü festivallerdir. Sıcak havası ile sonbahar ve ilkbahar aylarında festivaller yapılır. Manisa şehri çok sayıda turisti kendine çekmektedir. 

Manisa ilinde gezilecek yerler denildiğinde ilk olarak akla gelen yerler; kaplıcalar, müzeler, camiler, kaleler ve antik kentlerdir. Çok sayıda gezginin uğrak noktası onlarca yer Manisa’da bulunmaktadır. 

 Manisa şehri Şehzadeler şehri olarak da bilinir. Eşsiz güzellikteki doğa harikaları olan Kurşunlu Kaplıcaları, Kula Peri Bacaları, Ağlayan Kaya gibi birçok görülmesi gereken yeri bulunur. Aynı zamanda tarihi olarak önem arz eden Sardes Antik Kenti, Manisa Kalesi, Tyateria gibi başlıca yereler mutlaka gezilip görülmelidir. Manisa şehrinin kültürel ve tarihi geçmişine şahit olabilmek için mezar taşları, büstler ve lahitler ile dolmuş olan Manisa Müzesi gezilmelidir.

Şehrin Önemli Alışveriş Merkezleri

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden bunaldıysanız, Festiva Outlet ve Magnesia AVM’yi size tavsiye ederiz. Yerli yabancı tanınmış BoynerAdidasİpekyol, Koton, Mavi, Hotiç, Mango gibi çok sayıda mağazadan ister yeni sezon, ister outlet indirimli ürünlerle elinizin asla boş çıkmayacaksınız. Hem kendinize hem de sevdiklerinize istediğiniz parçaları bulduğunuza siz de mutlu olacaksınız.