En popüler Mersin (Mersin) fırsatları

Size özel

Top mağazalar

Öne çıkan ürünler

Mersin (Mersin) içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Mersin (Mersin)

mersin


Türkiye’nin en büyük liman kenti olan Mersin’in, ülke ticaretinde önemli bir yeri vardır. Bu nedenle her geçen gün daha fazla yatırım alan şehir, bölgeye olan iç turizmin de giderek artmasını sağlamıştır. Birçok alışveriş merkezinin de Mersin ilini seçmesi bu nedenle tesadüf değildir. Bunlardan en popüler olanları Mersin Kipa, Mersin Forum, Mersin Marina ve Palm City Mersin AVM’dir. Bu merkezlerde Zara, Boyner, Mudo, Adidas, İpekyol, Defacto, Koton, Mavi gibi tanınmış yerli yabancı mağazada çok keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.


Alışveriş merkezleri gibi çarşıları da kentlilerin çok sık tercih ettiği yerlerdir. Mersin'in sokaklarında alışveriş yapmak isterseniz, Forum Mersin’e on dakika yürüyüş mesafesinde olan Atatürk Caddesinde; Adidas, LC Waikiki, Journey gibi ünlü markaların yanı sıra çeşitli butiklere de rastlayabilirsiniz. Sahile rahatlıkla yürüyebilir, Alahan Manastırı, Cennet Cehennem, Kızkalesi gibi şehrin önemli tarihi yerlerine kolaylıkla ulaşım  sağlayabilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.