Top mağazalar

Fırsatlar

Mersin (Mersin) içindeki alışveriş merkezleri

Bütün alışveriş merkezlerini görün
Mersin (Mersin)

mersinMersin

Türkiye’nin en büyük liman kenti olan Mersin’in, ülke ticaretinde önemli bir yeri vardır. Bu nedenle her geçen gün daha fazla yatırım alan şehir, bölgeye olan iç turizmin de giderek artmasını sağlamıştır.

Mersin, eski adıyla İçel, Türkiye'nin güneyinde yer alan bir Akdeniz şehridir. Nüfus bakımından Türkiye'nin 11. büyük şehri olan Mersin, büyükşehir statüsüne sahiptir. ... Son yılların hızla modernleşen ili Mersin, ekonomik olarak da sahip olduğu limanıyla büyük bir güce sahiptir. Her bölgesinde önemli kültür ve turizm değerleri bulunan Mersinde, inanç, kültür, deniz, yayla, doğa ve spor turizmi öne çıkmakla beraber turizmin her çeşidine olanak tanımaktadır. Konaklama ihtiyacı için her türlü konforu sunan otel, motel, pansiyonlar bulunmaktadır.

Görmeden gelme diyebileceğimiz yerler!

Taşucu, Susanoğlu, Kumkuyu, Akkum, Kapızlı, Yemişkumu, Kızkalesi, Ören, Anamur Plajları, Soli Pompeipolis, Kanlıdivane, Kızkalesi, Elaiussa Sebaste, Uzuncaburç, Mamure Kalesi ve Anemurium Antik Kenti, Eshab-ı Kehf, Danyal Peygamber’in Kabri, St. Paul Kuyusu ve Anıt Müzesi, Aya Thekla ve Alahan Manastırı 

Mersin AVM sıralaması

Forum Mersin AVM, Pozcu, Tarsu AVM, Tarsus, Kipa AVM, Yenişehir, Palm City AVM, Yenişehir

Bu merkezlerde Zara, Boyner, Mudo, Adidas, İpekyol, Defacto, Koton, Mavi gibi tanınmış yerli yabancı mağazada çok keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Alışveriş merkezleri gibi çarşıları da kentlilerin çok sık tercih ettiği yerlerdir. Mersin'in sokaklarında alışveriş yapmak isterseniz, Forum Mersin’e on dakika yürüyüş mesafesinde olan Atatürk Caddesinde; Adidas, LC Waikiki, Journey gibi ünlü markaların yanı sıra çeşitli butiklere de rastlayabilirsiniz. Sahile rahatlıkla yürüyebilir, Alahan Manastırı, Cennet Cehennem, Kızkalesi gibi şehrin önemli tarihi yerlerine kolaylıkla ulaşım  sağlayabilirsiniz.

    Öne çıkan ürünler