Tiendeo official website
  • Logo Migros
  • Logo BİM
  • Logo A101
  • Logo Şok Market
  • Logo Bizim Toptan
  • Logo Seç Market

Şanlıurfa şehrinde hangi teklifleri bulabilirim?

Tiendeo'da Şanlıurfa şehrindeki favori mağazalarınız tarafından sunulan en iyi indirimleri keşfedin. Migros, BİM, A101 el ilanlarına bakın ve indirimleri kaçırmayın. Tiendeo'da şu anda Şanlıurfa şehrinde ve 284 mağazada 151 aktif kataloğumuz var.

Şanlıurfa

sanlıurfa

Şanlıurfa

Şanlıurfa, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde, İpekyolu güzergâhındaki en eski yerleşim yerlerinden biridir.Şanlıurfa, eski çağlardan beri doğu ile batının buluşma noktalarının en hareketlisi ve en önemlisi olmuştur. Doğu ile batı dünyasını kültür ve ticaret bakımından birbirine bağlayan eski ve önemli yollar sisteminin bir düğüm noktası oluşu, bütün bu bölgede çok eskiden beri parlak bir medeniyet seviyesine ulaşmış kentlerin kurulmasını hazırlamıştır.

Şanlıurfa, peygamberler şehri olması, misafirperver bir halka sahip oluşu, medeniyetlere ev sahipliği yapmış olması ve lezzetli mutfağı ile ülkemizde gezilip görülmesi gereken en önemli yerlerden birisi.

Urfa gezilecek yerler listesi

Göbekli Tepe, Urfa Kalesi, Şanlıurfa Müzesi, Hz. Eyüp Mağarası, Balıklı Göl, Hz. İbrahim Mağarası, Gümrük Hanı, Harran Ovası, Halfeti, Halil-ür Rahman Camii

Şehrin Önemli Alışveriş Merkezleri

Piazza Şanlıurfa, Novada Park Şanlıurfa Alışveriş Merkezi, Urfacity AVM, Park Avm

Her adımında yöreye ait bir sanat, zanaat ya da lezzet ve tarihle karşılaşacağınız Şanlıurfa’nın, öncelikle çarşıları devamında Avm’leri gezi listenizin başında yer almalı. Piazza Avm, Urla City Avm gibi merkezler, ulaşım bakımından çok rahat olup, içerisinde bulunan Twist, İpekyol, Koton, Defacto, Mavi, Madame Coco, Teknosa gibi çeşitli kategoride bulunan yerli yabancı mağazada keyifli alışveriş yapabilirsiniz.

Urfa’nın çarşı ve alışveriş merkezlerini gezerken, şehrin simgesi olan Balıklı Göl’ü de atlamamanızı öneririz. Selahaddin Eyyübi Camii ve Mevlid- i Halil Camii tarihi yapıları gezmeyi sevenlere ek tavsiyelerimiz olabilir.