Siirt içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Siirt içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Siirt

siirtTürkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, tarihinde çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Tarihi yerleri, antik kentleri, alışveriş olanaklarıyla görülmesi gereken şehirde, siirt battaniyesi, bıttım sabunu yöresel hediyelikler olarak düşünülebilirken, merkezde bulunan Cengiz Topel gibi caddelerde; Flo, Defacto gibi tanınmış mağazaları ya da butikleri bulabilir, kendinize veya sevdiklerinize çeşitli hediyeler alabilirsiniz.

Alışverişinizi şehrin kalabalık ve gürültüsü arasında yapmak istemiyorsanız, Siirt Grossmall ve Andera Park AVM konforlu ve pratik şekilde alışveriş yapmanız için ideal merkezler. Buralarda; LCW, Mavi, Adidas, Gratis, English Home, Flo, Defacto gibi çeşitli kategorilerde yerli yabancı mağazada gezerken, çok keyifli vakit geçirecek, aileniz veya arkadaşlarınızla doya doya alışveriş yapacaksınız.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.