Sivas içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Sivas

sivasKızılırmak ve Yeşilırmak havzalarındaki konumuyla İç Anadolu’nun tarihi kenti Sivas, halı-kilim dokumaları, el sanatları, kuyumculuğuyla, Anadolu’nun keşfedilmeyi bekleyen şehirlerinden biri. Şehre özgü hediyelik eşya alışverişi yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Şehir merkezindeki tarihi medrese ve hanların içerisi, bu tür alışveriş için uygun konumlarken, İstasyon Caddesi gibi caddelerde; Sarar, Koton, LC Waikiki gibi tanınmış mağaza ve yerel butiklerden alışveriş yapabilirsiniz.

Sivas’ta alışveriş trafiği oldukça yoğun ve AVM'leri de buna dahil. Açık alanlarda dolanıp, zaman kaybetmeden alışveriş yapmak isterseniz, Novada Sivas, Sivas Park AVM her yaştan kişiye hitap eden kaliteli ve konforlu alışverişiyle herkesi büyüler. Benetton, Mavi, Boyner, İpekyol, Twist, Watsons, Teknosa gibi ünlü markaları bir arada bulabileceğiniz  bu merkezlerde ailecek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.