En popüler Tekirdağ fırsatları

Size özel

Top mağazalar

Öne çıkan ürünler

Tekirdağ içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Tekirdağ

tekirdagTürkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Tekirdağ, Trakya topraklarında bulunan 3 ilimizden biridir. Tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleriyle ayrı bir havası olan kentten, kilim, heybe, eldiven gibi yöreyesel hediyelik eşyaları almanızı sizlere tavsiye ederiz. Bunların yanında Hükümet Caddesi gibi noktalarda; Teknosa, Boyner gibi ünlü markaya ulaşabilir, alışverişinizi caddede bulunan kafelerin birinde, yöresel tatları keşfederek tamamlayabilirsiniz.

Zaman kaybetmeden kolay ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmak isterseniz, Avantaj Outlet, Tekira AVM gibi merkezler, yediden yetmişe hitap eden zengin mağaza içeriğiyle alışveriş yapan her kesimi büyüler. Buralarda; Koton, LCW, Defacto, Mavi, English Home, Flo, İpekyol, Nike gibi birbirinden ünlü markanın mağazasını bir arada bulabilir, kendinize ya da sevdiklerinize keyifli alışveriş yapıp, gününüzü güzel bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

Çerezlerin kullanımı sayesinde Tiendeo'yu sürekli geliştiriyoruz. Göz atmaya devam ederek kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Detayları göster