Tekirdağ içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Tekirdağ içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Tekirdağ

tekirdag

 

Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Tekirdağ, Trakya topraklarında bulunan 3 ilimizden biridir. Tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleriyle ayrı bir havası olan kentten, kilim, heybe, eldiven gibi yöreyesel hediyelik eşyaları almanızı sizlere tavsiye ederiz. Bunların yanında Hükümet Caddesi gibi noktalarda; Teknosa, Boyner gibi ünlü markaya ulaşabilir, alışverişinizi caddede bulunan kafelerin birinde, yöresel tatları keşfederek tamamlayabilirsiniz.

Zaman kaybetmeden kolay ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmak isterseniz, Avantaj Outlet, Tekira AVM gibi merkezler, yediden yetmişe hitap eden zengin mağaza içeriğiyle alışveriş yapan her kesimi büyüler. Buralarda; Koton, LCW, Defacto, Mavi, English Home, Flo, İpekyol, Nike gibi birbirinden ünlü markanın mağazasını bir arada bulabilir, kendinize ya da sevdiklerinize keyifli alışveriş yapıp, gününüzü güzel bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.