Van içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Van içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Van

van

Van

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Van, bölgenin en büyük ilidir. Doğu Anadolu'nun incisi Van, sahip olduğu doğal ve tarihî güzellikler nedeniyle her yıl binlerce insan tarafından ziyaret edilmektedir. 

Van’da Gezilecek Yerler

Urartu medeniyetine başkentlik yapmış kentin, Van Gölü, Muradiye şelalesi gibi tarihi ve doğal güzelliklerin yanı sıra, alışverişiyle de sizi kendine çekiyor. Yerel ya da değişik hediyeler için Avrupa Pazarı ilk akla gelen yer. 

Özellikle Van Gölü ile bilinen bu şehrin gezilmesi gereken yerleri oldukça fazladır. Şifalı suları, tarihi ve doğal güzellikleri ile her yıl birçok turisti ağırlamaktadır. Van'da mutlaka görmeniz gereken yerlerden bazıları şunlardır: Van Kalesi, Tarihi Van Evleri, Van Müzesi, Van Urartu Müzesi, Vanadokya, Van Gölü.

Şehrin Önemli Alışveriş Merkezleri

Hava kötü ya da alışverişinizi daha pratik ve konforlu yapmak isterseniz Adress Van AVM, Aydın Perihan AVM, Metropol Van AVM, Van AVM,Van Turkuaz AVM gibi alışveriş merkezleri bir çok marka ve ürün seçenekleriyle hizmet sunmaktadır. Bu merkezlerde AdidasJourneyADL, Pierre Cardin gibi yerli yabancı pek çok tanınmış mağazadan alışveriş yapma fırsatını yakalayabilir, ailenizle keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.