Top mağazalar

Fırsatlar

Van içindeki alışveriş merkezleri

Bütün alışveriş merkezlerini görün
Van

van

Van

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Van, bölgenin en büyük ilidir. Doğu Anadolu'nun incisi Van, sahip olduğu doğal ve tarihî güzellikler nedeniyle her yıl binlerce insan tarafından ziyaret edilmektedir. 

Van’da Gezilecek Yerler

Urartu medeniyetine başkentlik yapmış kentin, Van Gölü, Muradiye şelalesi gibi tarihi ve doğal güzelliklerin yanı sıra, alışverişiyle de sizi kendine çekiyor. Yerel ya da değişik hediyeler için Avrupa Pazarı ilk akla gelen yer. 

Özellikle Van Gölü ile bilinen bu şehrin gezilmesi gereken yerleri oldukça fazladır. Şifalı suları, tarihi ve doğal güzellikleri ile her yıl birçok turisti ağırlamaktadır. Van'da mutlaka görmeniz gereken yerlerden bazıları şunlardır: Van Kalesi, Tarihi Van Evleri, Van Müzesi, Van Urartu Müzesi, Vanadokya, Van Gölü.

Şehrin Önemli Alışveriş Merkezleri

Hava kötü ya da alışverişinizi daha pratik ve konforlu yapmak isterseniz Adress Van AVM, Aydın Perihan AVM, Metropol Van AVM, Van AVM,Van Turkuaz AVM gibi alışveriş merkezleri bir çok marka ve ürün seçenekleriyle hizmet sunmaktadır. Bu merkezlerde AdidasJourneyADL, Pierre Cardin gibi yerli yabancı pek çok tanınmış mağazadan alışveriş yapma fırsatını yakalayabilir, ailenizle keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

    Öne çıkan ürünler