şehriniz içinde Intersport bulun

Intersport hakkında ilginizi çekebilecekler..

Intersport

1968 yılında hikayesi başlayan Intersport, günümüzde 40tan fazla ülkede 6000’e yakın mağazasıyla hizmet ağını genişletmiştir. Intersport İstanbul, Ankara ve İzmir dışında diğer illerde de bulunan mağazalarının yanında, internet adresinden ürünlerini inceleme olanağı da sunmaktadır.

Intersport mağazalarında futbol, koşu, fitness, yüzme, tenis ve diğer bir çok spor kategorisinde, Billabong, Reebok, Nike, Adidas gibi yüzlerce çeşit marka seçeneği ile her türlü zevk ve bütçeye uygun ürünü bulabilirsiniz.

Intersport Katalog

Spor alışverişinizi yapmaya karar verdiniz ama hangi markadan hangi ürün size uygun bilmiyorsunuz. Artık işiniz çok daha kolay. Tiendeo sayesinde Intersport kataloglarını istediğiniz yerden inceleyebilir, fiyat ve ürün karşılaştırması yaparak alışverişinizi hem keyifli hem de hesaplı hale getirebilirsiniz. Tiendeo’ya hemen şimdi ücretsiz üye olun, tüm avantajlardan ilk siz haberdar olun!

şehriniz içindeki diğer Spor mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.